Aizvadīta tradicionālā Latvijas neatkarības regate Jamaikā

Dienu pirms Latvijā tika atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena Jamaikas Karaliskajā jahtklubā, Jamaikā notika jau par tradīciju kļuvusī Latvijas neatkarības regate, kurā piedalījās divdesmit jaunie burātāji un desmit kreiserjahtas.

 

Jauniešu klasēs (jaunāki par 16 gadiem un jaunāki par 10 gadiem) šogad tika sasniegts  rekordliels dalībnieku skaits – uz starta stājās 20 jaunieši un bērni. Diemžēl mums nav zināmi uzvarētāju vārdi.

 

Kreiserjahtu sacensībās uzvaru izcīnīja jahta "Getweh", otrajā un trešajā vietā atstājot jahtu "Blue J" un "Mistique" komandas.

 

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā un pieņemšanā piedalījās vairāk kā simts cilvēki, kuru vidū bija dažādu valstu vēstnieki, diplomāti, goda konsuli un dažādu valstu vēstniecību pārstāvji. Viens no pasākuma galvenajiem notikumiem bija paziņojums par Jamaikas Karaliskā jahtkluba sadraudzību ar Latvijas Jahtklubu.

 

Pasākuma laikā izskanēja neviena vien oficiāla uzruna, kā arī tika izpildīts sinhrono peldētāju priekšnesums "Sveiciens Rīgai".

 

Foto no Latvijas neatkarības regates apskatāmi LZS Facebook lapā.

 

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!Pievienoja: Juris Ailis 2012.12.4 19:34

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri