Rīgā aizvadīta Sail Training International ikgadējā konference

Valsts svētkos Rīgā norisinājās Sail Training International ikgadējā konference, kurā piedalījās 370 delegāti no Eiropas, ASV, Austrālijas, Bermudām, Dienvidāfrikas, Jaunzēlandes, Kanādas, Omānas, utt.
Konferencē tika apspriesti STI tālākas darbības plāni - tuvāko gadu reisi un nākotnes vīzijas. Daloties pieredzē, šogad īpašs uzsvars tika pievērsts jautājumiem par drošību jūrā.

 

Šobrīd The Tall Ships Races 2013, kas viesosies arī Rīgā, pieteikušies 55 burinieki un jahtas, tādējādi ir pamats uzskatīt, ka kopējais dalībnieku skaits būs ap 100. Ar daudziem kapteiņiem tika apspriesta arī kuģu un jahtu vizīte Ventspilī un Rojā regates Cruise in Company posma laikā (2013. gada 22. un 23. jūlijā).

 

Ir panākta daudzu Latvijas Bruņoto spēku vienību iesaistīšanās regates Rīgas programmas un Race 2 Riga - Szczecin nodrošināšanā. Detaļas par to lai pagaidām paliek pārsteigums regates Rīgas posma apmeklētājiem.

 

Daudzu pilsētu mēri un daudzi kapteiņi konferences laikā uzdeva jautājumu - vai tiešām Spaniel būs vienīgā Latvijas jahta, kas piedalīsies The Tall Ships Races 2013? Ļoti vēlētos teikt, ka Spaniel nebūs vienīgie.

 

Ar cieņu,

Uģis Kalmanis
Latvijas Burāšanas mācību asociācijas valdes priekšsēdētājs
jahtas Spaniel kapteinis

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.11.21 17:35

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri