Izturīgie "470" klases burātāji

Laikā, kad lielākā daļa burātāju savu sezonu ir noslēguši, spītējot negaisam un sniegputenim piektdienas, 26. oktobra pēcpusdienā neatlaidīgākie "470" klases burātāji uzsāka cīņu par ceļojošo kausu. Sacensībās piedalījās burātāji no Rīgas, Jūrmalas un Rojas. 2012. gada "470" kauss notika divcīņas veidā, kur savā starpā sacentās divas komandas, līdz stiprākās komandas uzvarai. Tika fiksēts arī katras komandas laiks.

 

Neskatoties uz ekstrēmiem laika apstākļiem, sacensību dalībnieki cīnījās līdz tumsai. Nākamajā sacensību dienā noskaidrojās 2012. gada "470" kausa ieguvēji. Sīvi izcīnītais kauss aizceļoja uz Roju līdz ar Reini Ļeonovu un Eduardu Omanbriedi. Otrā vieta - Rūta Eistreiķe un Marija Smoļakova, trešā vieta Ilze Ledauniece un Rūta Eistreiķe. Pavisam sacensībās startēja piecas komandas. Tika aicināti dalībnieki arī no kaimiņvalstīm, bet nelabvēlīgie laika apstākļi tos atturēja doties uz Latviju.

 

Sacensību organizatori un dalībnieki sirsnīgi pateicas atbalstītājiem – Jūrmalas pilsētas domei, burāšanas fondam "Collatis viribus", "Starco" un SIA "Regate-TAKATS".

 

Teksts: Guntars Eistreiķis

 

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.11.1 11:11

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri