Trīs jaunieši un divi treneri Spānijā gatavojas Rio 2016

Spānijā, Santanderā no 29. oktobra līdz 4. novembrim norisinās jauno nāciju programmas (Emerging Nations Program) burāšanas treniņi un semināri, kurā, pateicoties IOC Olympic Solidarity un ISAF, piedalās trīs Latvijas jaunie burātāji un divi treneri.

 

Emerging Nations Program mērķis ir palīdzēt kvalificēties Olimpiskajām spēlēm burāšanas disciplīnā tajās nepārstāvēto valstu sportistiem. Kā zināms šo valstu vidū ir arī Latvija. Programmas organizatori ielūgto valstu pārstāvjiem nodrošina laivas, dzīvošanu, ēdināšanu, kā arī daļēji sedz ceļa izdevumus.

 

No Latvijas uz Santanderu ir devušās divas jaunās burātājas – Latvijas kausa ieguvēja, Latvijas III Olimpiādes un Latvijas Jaunatnes Olimpiādes uzvarētāja Madara Suško un Engures kausa un Latvijas čempionāta uzvarētāja Marta Rause, kā arī Latvijas kausa ieguvējs Ričards Čače.

 

Vienīgi Marta Rause pirms došanās uz Spāniju ir startējusi Ziemeļvalstu čempionātā ar Laser Radial klases laivu, pārējiem diviem sportistiem šī būs debija olimpiskajās klasēs, jo pirms tam Madara ir startējusi tikai ar Laser 4,7 laivu, bet Ričards ar Laser Radial.

 

Nedēļas laikā jauniešus trenēs Spānijas labākie treneri, kā arī ar tiem strādās fiziskās sagatavotības un uztura speciālisti, kuri tiem sniegs vērtīgu informāciju par to kā labāk sagatavoties olimpiskajai atlasei, ISAF Pasaules čempionātam, kas 2014. gadā notiks tur pat Santanderā. Labākie burātāji, saņems iespēju 2013. gadā saņems iespēju Spānijā trenēties divas nedēļas.

 

Savukārt treneriem Santanderā notiks ISAF 3. līmeņa seminārs. Tajā piedalīsies Juris Ailis un Valdis Alviķis.

 

Līdzīgās treniņnometnēs pirms 2011. gada ISAF Pasaules čempionāta Austrālijā piedalījās Anna Aile, kura šobrīd ir pievērsusies studijām un ir devusi iespēju sevi pierādīt jaunajiem burātājiem.

 

Foto: Juris Ailis

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.10.30 15:19

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri