Rolex Middle Sea Race 2012 piedalījās arī latvieši

Vienās no prestižākajām Vidusjūras baseina sacensībām "Rolex Middle Sea Race", kurām starts tika dots 2012. gada 20. oktobrī, piedalījās arī latviešu burātāji un pat Latvijā reģistrēta jahta. Kopumā uz šo grūto un prestižo sacensību starta stājās 83 jahtas no 19 valstīm.

 

Sacensību 606 jūras jūdzes garā distance vijas apkārt Sicīlijas, Stromboli, Favinjana, Pantellērijas, Lampedūzas un Audešas salām, ietverot Mesīnas un Dienvidkemmuna šaurumus.

 

Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Latvijā reģistrēta X-yachts Xp 44 jahta "Amber Miles" ar krievijas burātāju komandu, kā arī Krievijā reģistrēta Beneteau First 40,7 jahta "Sailing Team Belka" ar jauktu Krievijas un Latvijas burātāju komandu. Latviju šajā komandā pārstāvēja jahtas kapteinis Ilgonis Balodis, kā arī burātāji Jānis Pauls un Kristaps Dzenis.

 

Jahta "Sailing Team Belka" izcīnīja 17. vietu IRC kopvērtējumā un 4. vietu klasē, kā arī 9. vietu ORC kopvērtējumā un 3. vietu klasē. Savukārt "Amber Miles" izcīnīja 48. vietu IRC kopvērtējumā un 12. vietu klasē.

 

Plašāku informāciju par sacensībām un rezultātus iespējams atrast Rolex Middle Sea Race mājas lapā.

 

Foto: ©2012 Royal Malta Yacht Club

 

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.10.30 15:10

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri