Jaunie burātāji pārbauda savus spēkus Lietuvā

Oktobra pirmajā nedēļas nogalē Kauņā notiks XXII starptautiskā regate "Rudens vėjas", kurā tiksies jaunie burātāji no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas un citām valstīm. Šī iemesla dēļ vairāki jahtkluba Auda jaunie burātāji, kuriem piebiedrojās arī viena Usmas jahtkluba burātāja, nedēļu pirms šīs nozīmīgās regates devās uz Lietuvu, lai Lietuvas kausa V posmā iepazītu lietuviešu jaunos burātājus.

 

Optimist klasē latviešiem neizdevās sacensties godalgotajām vietām kopvērtējumā, taču meiteņu konkurencē Helēna Rause un Agija Ēlerte (Usmas jahtklubs) bija pārākas par pārējām – Helēna meiteņu konkurencē uzvarēja un kopvērtējumā ieņēma 7. vietu, Agija bija otrā ātrākā meitene un 10. ātrākā kopvērtējumā. Optimist klasē startēja arī Dags Ambots, kuram izdevās izcīnīt 25. vietu. Kopumā sacensībām bija pieteikušies 48 Optimist klases burātāji.

 

Optimist B klasē uz starta stājās tikai viens latviešu burātājs – Eduards Pļaviņš, kuram izdevās izcīnīt 7. vietu.

 

Laser 4.7 klasē uz starta stājās Marta Rause un Herberts Miezītis. Marta 16 burātāju konkurencē spēja izcīnīt 4. vietu un 2. vietu meiteņu konkurencē. Savukārt Herberts bija tikai 13. ātrākais šīs klases burātājs.

 

Optimist A rezultāti

Optimist B rezultāti

Laser 4,7 rezultāti

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

 

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.10.1 17:13

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Rolands Kumpins , Andris Uiska

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri