Šajā nedēļas nogalē Rudens kauss

No 28. septembra līdz 30. septembrim norisināsies regate "Rudens kauss 2012", kas šogad, atšķirībā no citiem gadiem, notiks vienā nedēļas nogalē. Pie kam, pirmais sacensību brauciens tiks aizvadīts diennakts tumšajā laikā. Šobrīd sacensībām ir pieteikušās 17 jahtas, taču organizatori cer, ka līdz sacensībām savu dalību pieteiks vēl vairākas jahtas.

 

Daudzos burātājos izbrīnu un neticību izraisa 28. septembrī paredzētais sacensību brauciens, kuram starts ir paredzēts pulksten 19:30. Kā noskaidrojām no sacensību organizatoriem, tiešām piektdienas vakarā ir paredzēts divas līdz trīs stundas garš sacensību brauciens, kas, ja būs labvēlīgi laikapstākļi, notiks Rīgas jūras līcī.

 

Sestdien, 29. septembrī plānoti trīs starti ar divu līdz trīs stundu garām distancēm, kurās, lai panāktu dinamiskāku braukšanu, tiks izmantotas vairākas markas. Savukārt noslēdzošajā sacensību dienā, 30. septembrī paredzēti četri līdz pieci starti ar īsām distancēm.

 

Jāpiebilst, ka otrās sacensību dienas vakarā jahtklubā "Auda" notiks izklaides pasākums regates dalībniekiem ar dzīvo mūziku.

 

Sacensību nolikumu un pieteikuma anketu iespējams atrast šeit.
Pieteikto jahtu saraksts, kas regulāri tiek atjaunināts, ir pieejams šeit

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

 

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.09.26 12:41

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri