Tiesnešu kolēģija pieņēmusi lēmumu Jāņa Stakena lietā

Latvijas Zēģelētāju savienības Tiesnešu kolēģija 2012. gada 11. septembrī pieņēma lēmumu jautājumā par burātāja Jāņa Stakena izteikumiem e-pastu sarakstē ar Latvijas Zēģelētāju savienības vadību, tiesnešiem un citiem burātājiem.

 

Tiesnešu kolēģija secināja, ka Jānis Stakens ir pārkāpis Latvijas Zēģelētāju savienības statūtus un burāšanas starptautiskos noteikumus (BSN), un pieņēma lēmumu Jānim Stakenam piemērot nosacītu diskvalifikāciju līdz 2015. gada 31. decembrim, aizliedzot tam diskvalifikācijas laikā publiski uzstāties un izsūtīt vēstules, kas saistītas ar Latvijas Zēģelētāju savienību un burāšanas sportu. Savukārt Usmas jahtklubam, kuru pārstāv Jānis Stakens, ir uzdots Jānim Stakenam izskaidrot Latvijas Zēģelētāju savienības nozīmi un funkcijas burāšanas attīstībā, kā arī nepieciešamību ievērot burāšanas starptautisko noteikumu normas.

 

Ar pilnu Tiesnešu kolēģijas 2012. gada 11. septembra lēmuma tekstu iespējams iepazīties Latvijas Zēģelētāju savienības mājas lapas sadaļā "Tiesāšana".

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.09.11 19:08

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri