Uzsaukums visiem Latvijas vindsērfinga draugiem

Tas brīdis ir klāt - 5 gadu rūpīgs darbs ir vainagojies panākumiem un šogad Liepājā pirmo reizi notiek FW Pasaules čempionāts. Tas ir kas vairāk kā vienkārši sacensības.

 

Tas ir tas neredzamais mērķis, kurā trāpa ģēnijs. Pirms teju 40 gadiem, kad neatlaidīgi entuziasti sāka konstruēt pirmos dēļus no visa veida pieejamajiem materiāliem, visdrīzāk neviens nevarēja iedomāties, ka reiz pasaules izcilākie vindsērfinga meistari būs mūsu viesi un mēs būsim pagodināti rīkot tāda mēroga notikumu. Tagad,  pateicoties mūsu vindsērfinga veterānu neatlaidībai, ir izaugušas daudzas vindsērfinga meistaru paaudzes un mēs esam lieliski iekļāvušies pasaules apritē un spējam būt vienā līmenī ar pasaules izcilākajiem meistariem. FW Pasaules čempionāts Liepājā ir tam apliecinājums.

 

Tieši tāpēc, godinot pionieru neatlaidību, otrdien, 21. augustā, oficiāli atklājot FW Pasaules čempionātu, godināsim mūsu veterānus ar īpašu izstādi, kurā vindsērfinga pionieri dalās ar saviem teju 40 gadu laikā gūtajiem iespaidiem.

 

Māris Dāle, Egons Būmanis, Romāns Armanovičs, Māris Gailis, Juris Egle, Gunārs Rozenbergs, Dainis Caune, Visvaldis Briedis, Arnis Leimanis, Egons Bērziņš, Arnis Jēkabsons, Elmārs Smiltenieks, Uldis Asars ir tie, kuru darbs ir devis šo ģeniāli neticamo rezultātu. Pateicoties tam, mēs šodien svinam šos vindsērfinga svētkus Latvijā, Liepājā un aicinām ikvienu vindsērfinga draugu būt klāt šajā notikumā un būt kopā ar mūsu veterāniem, kuriem paldies teiksim mēs kopā ar šībrīža pasaules izcilākajiem vindsērfinga meistariem.

 

Oficiālā FW Pasaules vindsērfinga čempionāta atklāšana notiks 2012. gada 21. augustā plkst. 20:00 Liepājas Pirmajā rokkafejnīcā, Stendera ielā 18. Plašāks ieskats notikumu kalendārā Liepājā šonedēļ ir pieejams FW Pasaules čempionāta oficiālajā mājas lapā.


Visi vindsērfinga draugi ir laipni aicināti būt klāt un būt viesmīlīgiem viesiem pasaules izcilākajiem braucējiem.

 

10 kārtējais Pasaules čempions Stīvs Allens, pieckārtējais Pasaules čempions Maiks Buzianis, divkārtējais Eiropas čempions Ross Viljams, FW Pasaules ranga līderis Vilhelms Šūrmans un daudzi citi izcili braucēji no vairāk kā 25 pasaules valstīm ir šeit - tas apliecina mūsu talantu un varēšanu. Esi klāt un piedzīvo neatkārtojamas sajūtas Latvijas vindsērfinga svētkos kopā ar visiem labas gribas vindsērfinga draugiem!

 

Sērfings ir mūžīgs!

 

Latvijas Vindsērfinga Asociācija

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.08.20 17:59

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri