Noskaidrots pirmais Latvijas kaitborda čempions

Šīs nedēļas nogalē Ventspils sērfa pludmalē norisinājās Baltijas mērogā lielākais kaitborda pasākums "Kite Party 2012", kura ietvaros notika pirmais Latvijas atvērtais čempionāts kaitbordā. Par pirmo Latvijas čempionu kaitbordā kursa braukšanā kļuva Gatis Satiks (31), kurš ar kaitbordu nodarbojas 12 gadus.

 

Šogad sportisti sacentās Wave, Course race un SUP race disciplīnās. Laika apstākļu - nepietiekami stipra vēja dēļ - šogad neizdevās realizēt Freestyle disciplīnu. Līdzīgi kā citus gadus, plašā pulkā sacensībās bija pārstāvēta Latvija un Lietuva, taču arī Krievijas Federācijas un Igaunijas sportistiem izdevās iegūt godalgotas vietas.

 

"Kite Party 2012" sacensību rezultāti:
Wave
1.Viktoras Šeputa (LT)
2.Aivar Kamm (EE)
3.Renārs Bīrmanis (LV)

Course race
Latvijas čempions kaitbordā: Gatis Satiks


Gatis Satiks


1.Viktoras Šeputa (LT)
2.Alexey Okhotnikov (RU)
3.Domantas Jusionis (LT)

1. vieta sieviešu konkurencē: Elena Kalinina (RU)

SUP race vīrieši
1.Oskars Brīvkalns (LV)
2.Juris Vasioleks (LV)
3.Jānis Albertiņš (LV)
 
SUP race sievietes:
1.Indra Eglīte (LV)
2.Dace Kurpniece (LV)
3.Liene Dupate (LV)

 

Kopumā "Kite Party 2012", kas notika 8. reizi, norisinājies veiksmīgi. Šis gads ir īpašs ar diviem nozīmīgiem faktiem - pirmo reizi izdevās noorganizēt Wave sacensības un Latvijas čempionātu kaitbordā.

 

"Kaibordam šogad piešķirtais Olimpisko spēļu disciplīnas statuss ieviesīs savas korekcijas pasaules un arī Latvijas kaitborda vidē, pārvēršot to no progresīva  dzīvesstila piekritēju hobija par profesionālu sporta veidu. Lielais "Kite Party 2012"  sacensībās reģistrējušos dalībnieku skaits un spēcīgā konkurence vieš cerības, ka mūsu valstī kaitbords pie noteikta atbalsta varētu attīstīties profesionālajā līmenī" , uzskata Kite Party organizators Larss Āboliņš.

 

Plašāka informācija par „Kite Party 2012” norisi pieejama mājas lapā www.kiteparty.lv, www.facebook.lv/kiteparty.lv un www.draugiem.lv/kiteparty


"Kite Party 2012" atbalstīja Ventspils dome un olimpiskais centrs "Ventspils", Monster Energy drink, Lattelecom, Mynthon, Tupla, Brugal, Ramirent, Burusports, Surfpro, Extremesports, Aboards un North Kiteboarding. Informē Radio 101, draugiem.lv un tvnet.lv.

 

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.07.29 16:51

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri