Aicina laicīgi pieteikties 2012. gada Latvijas čempionātam burāšanā

Otrajā augusta nedēļā no 9. līdz 12. augustam Engurē norisināsies Latvijas čempionāts burāšanā. Čempionāts tiek organizēts TopCat K1, 470, Laser, Laser Radial, Laser 4.7 un Optimist klasēm. Pirmā diena, 9. augusts, ir paredzēts treniņbraucieniem un jahtu apmērīšanai. Regates atklāšanas parāde notiks 10. augustā 12:00. Pirmā brauciena starts paredzēts 13:00. Regates nolikums un pieteikuma forma ir pieejami LZS mājas lapas kalendāra sadaļā.

 

Minimālais dalībnieku skaits katrā klasē, lai izvestu Latvijas čempionātu, ir piecas jahtas. Ja kādā klasē līdz 31. jūlijam būs pieteikušās mazāk nekā piecas jahtas, tad šai klasei sacensības tiks atceltas. Atgādinājums visiem sportistiem un viņu treneriem laikus pieteikt dalību Latvijas čempionātam. Līdz 31. jūlijam ir palikušas četras dienas, bet sacensībām savu dalību nav pietecis neviens dalībnieks nevienā klasē. Zinot patreizējo situāciju burāšanā šaubas rada mazā dalībnieku aktivitāte Topcat K1, 470 un Laser klasēs. Gaidām dalībnieku pieteikumus, lai nebūtu kādai klasei sacensības jāatceļ.

 

Visiem dalībniekiem un interesentiem informācija par regates norisi un praktiskā informācija par regati ir pieejama jahtkluba Engure mājas lapas sadaļā - Latvijas Čempionāts Burāšanā 2012 (http://jahtklubsengure.wordpress.com/latvjas-cempionats-burasana-2012/). Šajā sadaļā regulāri tiks atjaunota informācija par naktsmītni, dalībnieku reģistrāciju, regates norisi, informācija par rezultātiem un cita noderīga informācija. Vienlaicīgi informācija tiks arī publicēta Twitter kontā @Gikefabo. Regates nolikums ir pieejams arī oficiālajā LZS mājas lapas sadaļā - kalendārs.

 

Jahtklubs Engure

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.07.28 10:22

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kaspars Liepiņš

Apsveicam vārda dienā:

Uģis Skrupskis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri