Engures Kauss un Jūras Svētki Engurē

Vienlaicīgi ar ikgadējiem Jūras svētkiem Engurē risināsies arī regate Engures Kausu 2012, kurā piedalīties ir aicināti visu paaudžu burātāji. Ceturtdien regati uzsāks jaunieši ar Optimist un Laser jahtiņām. Dalībnieku pulks solās pārsniegt 50 dalībniekus. Pēcpusdienā ir paredzēti trīs starti. Ceturtdienas vakarā jaunieši un arī ieradušies jūras jahtu dalībnieki tiek aicināti uz zupas vārīšanu Engures ostā.

 

Piektdien regatei pievienosies jūras sacensību jahtas, kuras veiks distance Engure – Mērsrags – Engure. Jaunieši turpinās sacensties Engures ostas tuvumā īsajās distances. Jauniešiem ir paredzēti trīs starti. Piektdienas vakarā 21:00 Engures ostā notiks regates ieskaites posma “Šprotu Kari” apbalvošana. Par balvām šajā ieskaites posmā ir parūpējies Engures zivju pārstrādes uzņēmums SIA “Unda”. Šajā ieskaitē tiks vērtēti jauniešu ceturtdienas startu kopvērtējums un jahtām piektdienas kruīzdistance. Pēc apbalvošanas būs izklaides pasākums – Jūras Svētku iesildīšana.

 

Sestdien visi dalībnieki sacentīsies īsajās distances Engures Ostas tuvumā. Bet pirms doties jūrā visi dalībnieki tiek aicināti uz Jūras Nāru sagaidīšanu 11:30 uz dalībnieku gājienu no Ostas uz atjaunoto Engures estrādi. Pēc tam visi burātāji dosies jūrā, kur kopā paredzēti trīs starti. Pirmā starta sākums 13:00. Pēc jūrā pavadītas dienas sacensību oficiālā sestdienas daļa būs beigusies, bet 18:00 sāksies Optimist mačreiss airēšanā, kurā piedalīties var jebkurš regates dalībnieks. Tūlīt pēc mačreisa noslēguma notiks arī apbalvošana. Vakarā turpinājumā izklaides pasākums turpat ostā un arī Engures estrādē.

 

Svētdien visi dalībnieki atkal tiksies uz starta 12:00 pie Engures ostas, kur notiks pēdējie 3 starti. Pēc pēdējiem startiem turpat Engures ostā notiks arī regates uzvarētāju apbalvošana. Balvas šogad regatei ir sagādājis mūsu ilggadējais atbalstītājs SIA “Pūre Food”. Balvas būs saldas un garšīgas. Vēl regati šogad atbalsta AS “Swedbank”. AAS “Balta” Engures Novada dome, viesu nams “Stagars”un kafejnīca Jūras ielā 62. No piektdienas līdz svētdienai ostā darbosies bufete un citi izklaides pasākumi. Pa mūziku sestdienas un svētdienas vakaros parūpēsies DJ Čauma.

 

Engures Kauss 2012 Nolikums

 

Engures Kauss 2012 kalendars

 

Engures zvejnieksvētku programma

 

Informāciju sagatavoja: Ģirts Fišers-Blumbergs

 

 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.07.10 13:15

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri