Tuvojas Engures Kauss 2012

Līdz Engures Kausam 2012 palikušas trīs nedēļas. Vēl mazāk ir palicis laika, lai reģistrētos par mazāku dalības maksu. Samazinātā dalības maksa jahtām ir spēkā līdz 30. jūnijam. Šogad regate notiks pēc līdzīga grafika, kā pagājušajā gadā. Jauniešiem sacensības ilgs četras dienas no ceturtdienas līdz svētdienai, bet jahtām un Topcat klasei trīs dienas no piektdienas līdz svētdienai.

 

Naktsmītnes dalībniekiem ir iespējams sarunāt par 10 Ls dienā. Jauniešiem tas būtu 30 Ls par visu regate laiku. Šajā cenā ir iekļautas naktsmītne trīs naktis, brokastis un vakariņas, ka arī vieglas uzkodas līdzi jūrā sacensību dienās. Ēdināšana sāksies ar vakariņām ceturtdienas vakarā un beigsies ar uzkodām jūrā svētdienas sacensību laikā. Par naktsmītnēm zvanīt Ģirtam.

 

Šogad regatē ir izveidota jauna grupa – ORC Sport Boat klase. Atsevišķā ieskaites grupā tiks vērtētas arī Carter 30 klases jahtas.

 

Pašlaik regatei ir pieteikušies 16 jaunieši Optimist un Laser klasēs, kā arī četras jahtas. Vairāk informācijas varat iegūt, sekojot jahtkluba mājas lapai jahtklubsengure.wordpress.com, kā arī twitter kontam @Gikefabo.

 

Engures Kauss 2012 Nolikums

 

Jahtklubs Engure

 

 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.06.22 15:16

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri