Kaitborda Regate – Vēža Kauss 2012

Jahtklubs Engure sadarbībā ar Kuivižu jahtklubu šovasar, nedēļu pirms Jāņiem, organizē kaitborda sacensības Kuivižos. Sacensības ilgs divas dienas 16. un 17. jūnijā Kuivižos, Kapteiņu ostas pludmalē.

 

Starptautiskā burāšanas federācija (ISAF) ir nobalsojusi par kaitborda klases iekļaušanu nākošajās olimpiskajās spēlēs, kuras risināsies 2016. gadā. Vēža Kausa mērķis ir popularizēt vienu no kaitborda disciplīnām – kursa braukšanā. Sacensību dalībniekiem divu dienu garumā ir paredzēti astoņi braucieni. Kaitbords ir interesants ar to, ka atbalstītājiem un līdzjutējiem ir lieliska iespēja vērot dalībniekus no krasta. Katra brauciena starta un finiša līnija atradīsies tikai pārdesmit metrus no pludmales. Pēc starta dalībnieki dosies jūrā, lai apņemtu distances markas un katra apļa beigās atkal atgriezīsies netālu no pludmales, kur atradīsies viena no distances markām.

 

Regates dalībniekieki būs iedalīti divas grupās atkarībā no to ekipējuma. Vienā grupā būs dalībnieki ar vienvirziena dēļiem, kuri ir vairāk paredzēti kursa braukšanai. Otrā grupā piedalīsies dalībnieki ar divvirziena dēļiem, kuri gan ir vairāk domāti frīstaila sacensībām, bet var arī tikt izmantoti kursa braucienos. Papildus otrajā grupā notiks arī ieskaite sievietēm.

 

Kapteiņu ostā Kuivižos vienlaicīgi ar Vēža Kausu notiks vēl vairāki pasākumi burāšanā. Piektdienas vakarā Kuivižu ostā ieradīsies jahtas, kuras piedalīsies Līča Rallijā un Kanska Kausā. Sestdien un svētdien norisināsies Kuivižu Kauss 2012, kura ietvaros saviem spēkiem mērosies jaunieši ar Optimist un Laser klases jahtām, kā arī jau pieminētās jūras sacensību jahtas.

 

Vairāk informāciju par regati ir iespējams atrast Jahtkluba Engure mājas lapā: http://jahtklubsengure.wordpress.com/

Sacensību norise, jaunumi, interesanti atgadījumi un rezultāti būs atrodami jahtkluba mājas lapā un arī twitter kontā @Gikefabo

 

Uz tikšanos Kuivižos

 

Jahtklubs Engure


Pievienoja: Juris Ailis 2012.06.8 08:45

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri