Līča rallijs 2012

Regate “Līča Rallijs 2012” ir “Jahtkluba Engure” organizēta regate, kuras mērķis ir apvienot visa veida jūras jahtas. Regate notiks jūnija mēnesī no 15. līdz 20. datumiem. Regates laikā dalībnieki veiks piecus dažādus posmus apburājot apkārt Rīgas jūras līcim. Šī regate nav domāta tikai sacensību jahtām, bet vienlaicīgi arī citām kruīza tipa jahtām. Regates pirmā posma starts tiks dots piektdien, 15. jūnijā 12:00 Daugavā pie jahtkluba “Latvijas Jahta” netālu no vietas, kur Daugava savienojas ar Buļļupi. Jahtas dosies pirmajā posmā Rīga – Kuiviži.

 

Nākošajā sacensību dienā 16. jūnijā tiks dots starts otrajam regates posmam, kura ietvaros jahtām būs jāveic maršruts no Kuivižu ostas līdz Kihnu salai un atpakaļ uz Kuivižiem.

 

Svētdiena būs atpūtas diena regates dalībniekiem. Aktīvākie burātāji varēs šo dienu izmantot, lai piedalītos Kuivižu jahtkluba organizetā regātē “Ruma Kauss”. Vienlaicīgi ar Līča Ralliju Kuivižu ostā notiks arī citi burāšanas pasākumi dažādām jahtu klasēm. Sestdien un svētdien Kuivižos sacentīsies jaunieši ar Optimist un Laser klases jahtām. Vienlaicīgi notiks arī Kuivižu kauss jūras jahtām un pirmo reizi jahtkluba Engure organizētas sacensības kaitbordā – kursa braukšanā, kuras notiks tieši pludmalē pie Kapteiņu Ostas un būs labi un ērti vērojamas līdzjutējiem un atbalstītājiem no krasta.

 

Pēc Kuivižos pavadītas nedēļas nogales regates dalībnieki pirmdienas rītā, 18. jūnijā uzņems kursu no Kuivižiem uz Roņu salu. Šis būs regates trešais ieskaites posms. Roņu salā visi regates dalībnieki tiks aicināti uz ikgadējo sildīšanos Limo pirtī.

 

Otrdienas rītā tiks dots starts ceturtajam posmam no Roņu salas uz Roju un pēdējais regates posms risināsies trešdien, 20. jūnijā kura laikā dalībniekiem būs jāveic pārgājiens no Rojas uz Enguri. Trešdienas vakarā pēc visu jahtu finiša Engures ostā notiks uzvarētāju apbalvošana.

 

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems speciālos Līča Rallija kausus un pirmās vietas ieguvējs iegūs speciālbalvu no regates atbalstītāja veikala “Laivu Lietas”, kurš atroda Ventspils ielā 52 un piedāvā plaša sortimenta preces dažāda veida ūdenstransportam tai skaitā buru laivām, jahtām, motorlaivām un motorjahtām. Vairāk informācijas www.laivulietas.lv

 

Vairāk informāciju par regati ir iespējams iegūt Jahtkluba Engure mājas lapā: http://jahtklubsengure.wordpress.com/

Regatei ir iespējams registērties interneta vietnē: www.amberspars.eu/kalendars

Regates nolikums un sacensību instrukcija būs pieejami arī LZS oficiālajā mājaslapā: www.sailinglatvia.lv

Par regates gaitu, ikdienas notikumiem, rezultātiem un jaunumiem varēsiet regulāri uzzināt jahtkluba Engure mājaslapā: http://jahtklubsengure.wordpress.com/ , kā arī twitter kontā: @Gikefabo

 

Jahtklubs Engure


Pievienoja: Juris Ailis 2012.06.8 08:44

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri