Baltic Open Regatta 2012. Latvijas kausa I posms noslēdzies.

Svētdien noslēdzās Baltic Open regatta Latvijas kausa I posms un tika sadalīti pieci medaļu komplekti Optimist un Laser klasēs. Divu dienu regatē kopskaitā piedalījās 32 švertlaivas, attiecīgi 25 Optimist klasē un 7 Laser klasē.

Līdz pirmās dienas starta vietai Rīgas jūras līcī nonāca tikai pieredzējušākie un izturīgākie sportisti, jo Daugavas nesaudzējošie laikapstākļi dažiem sportistiem lika pagriesties atpakaļ uz bāzes vietu. Tāpat arī sacensību laikā vairāki sportisti, neizturot drēgnos, vējainos un lietainos laikapstākļus,  nogāja no trases un devās mājup. Neskatoties uz to, lielākā daļa jauno sportistu ziliem deguniem un rokām turpināja sacensības, kur labākos rezultātus sacensību pirmajā dienā uzrādīja Enija Rudzīte (Priedaines JK), Ričards Čače (Usmas JK), Roberts Jānis Vancovičs (Rīgas JK).

Otrā sacensību diena sākās daudz patīkamākos laikapstākļos, Rīgas jūras līcī spīdēja saule un turējās pastāvīgs vējš. Tomēr septītā stara laikā laikapstākļi strauji mainījās un, stipram vējam pūšot, daudzas laivas tika apgāztas. Vējam rimstoties, vairāki sportisti vairs nevarēja atskākt sacensības un astotajā braucienā nepiedalījās. Tā Ričardam Zvilnam (Priedaines JK) bija iespēja predendēt uz pirmo vietu Laser 4,7 grupā, bet vējā salauztā masta dēļ sapelnīja daudz punktu pēdējos divos startos un kovērtējumā palika otrajā vietā.

Jāuzslavē visas dalībneices meitenes, jo visas izturēja mainīgos, nepatīkamos laikapstākļus un piedalījās visos astoņos sacensību startos!

Balti Open regatta. Latvijas kauss I posms rezultāti:

Optimist kopvērtējums: 1.Roberts Jānis Vancovičs (RJK), 2.Helēna Rause (JKABS), 3.Ēriks Zvilna (PJK)

Optimist Meitenes: 1.Helēna Rause (JKABS), 2.Veronika Čače (UJK), 3.Agija Ēlerte (UJK)

Optimist B: 1.Mārtiņš Pocis (RJK), 2.Ance Anna Sekace (RJK), 3.Alma Štābele (PJK)

Laser R: 1.Ričards Čače (UJK), 2. Arvīds Vāvere (RJK), 3. Dāvis Andersons (RJK)

Laser 4,7: 1.Enija Rudzīte (PJK), 2.Ričards Zvilna (PJK), 3.Herberts Miezītis (JKABS)

 


Pievienoja: Juris Ailis 2012.06.5 14:16

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri