Rīgas jahtklubu sezonas atklāšanas regate

Aizvadīta 2012. gada Rīgas jahtklubu sezonas atklāšanas regate ko šī gada 26. maija tradicionāli rīkoja Andrejostas jahtklubs. Dalībnieku pulks bija itin raibs - sākot no Micro klases "Evo" līdz milzenim "Spaniel" un visa veida citam jahtām pa vidu - ka jau tas bieži vien ir klubu rīkotajos mačos. Sacensības šoreiz sanāca īsti starptautiskas, jo piedalījās ari viens dalībnieks no Francijas, tiesa neiztiekot bez "vietējā" atbalsta. Kā vienmēr bija prieks redzēt Rīgā notiekošo sacensību dalībnieku kodolu - "Blondy", "Ra", "Figaro", "Beauty", "Scylla". To klātbūtne vēlreiz apliecināja, cik svarīgi ir atbalstīt klubu rīkotās sacensības, lai cik titulēti viens vai otrs no dalībniekiem arī nebūtu.

 

Windguru prognoze par vājo vēju par laimi nepiepildījās un starts tika dots, ka to bija paredzējuši organizatori. Visas jahtas startēja vienā grupā. Rezultāti tika aprēķināti pēc Andrejostas jahtkluba piešķirtām handikapa ballēm, kurām par pamatu tika ņemta vienkāršota, uz ORC bāzēta sistēma.

 

Neskatoties uz handikapu, spraiga savstarpēja ciņa notika starp trim Platu 25 tipa laivām, vienai no kurām pie stūres atradās 74 gadus vecais burāšanas veterāns Vladimirs Kņazevs. Viņa vadītā "Figaro" tad arī izrādījās pārāka par Jūrmalas galvenā policista Andreja Civjana vadīto "Beauty" un Arņa Ozola, kurš tikai nesen pievienojies Platu 25 klasei, vadīto "SnowWhite". Finiša līniju pirmā šķērsoja Sergeja Pervuškina jaunā jahta "Udacha", taču pēc pārrēķina par uzvarētāju kļuva Riharda Vaivoda vadītais mikriņš "Evo", otrajā vietā atstājot iepriekš minēto "Figaro". Trešajā vieta - Andris Zubrickis ar "Blondy".

 

Pilni sacensību rezultāti apskatāmi šeit

 

Paldies visiem dalībniekiem!
Sacensību rīcības komiteja.


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.06.4 13:53

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri