Eiropas kausa posms burāšanā Usmā jau desmito reizi

Jūnija pirmajās dienās Usmas ezerā norisināsies Latvijas atklātais čempionāts mikro klases jahtām. Šogad sacensības ir apvienotas ar 2012. gada Eiropas kausa posmu, kas Latvijā tiek organizēts jau desmito reizi.   

 

Jau piektdien, 1. jūnijā, pēc sacensību svinīgas atklāšanas tiks doti pirmie starti, kam sekos braucieni arī sestdien un svētdien. Cerot uz burāšanai labvēlīgiem laika apstākļiem, organizatori un tiesnešu kolēģija paredz iedot kopumā līdz pat desmit startiem. Tas savukārt sportistiem nozīmē spraigāku cīņu un vienlīdzīgākas iespējas uzvarēt.  

 

Līdz reģistrācijas biroja atvēršanai čempionātam pieteikušās jau 12 komandas, ieskaitot vairākas komandas no Krievijas. Novērtējot latviešu viesmīlību un augsto organizatorisko līmeni, uzaicinājumam tiesāt sacensības atkārtoti ir atsaucies Starptautiskās burāšanas federācijas (ISAF) viens no vadošajiem tiesnešiem Luidži Kukoti (Luigi Cuccoti). Viņa prasmes un taisnīgumu augstu vērtē arī mūsu burātāji.  

 

Nedēļas nogale Usmas jahtklubā solās būt ne tikai sportiski spraiga uz ūdens pa dienu, bet arī saviesīgi jautra piektdienas un sestdienas vakaros. Burātāji ir atvērta publika, tādēļ ikviens interesents vai līdzjutējs ir aicināts atbraukt, iepazīties un pavadīt laiku kopā.

 

Sacensības organizē Usmas jahtklubs un Latvijas Mikro klases jahtu asociācija sadarbībā ar Latvijas Zēģelētāju savienību. Atbalsta - veikals Regate, firma Harken un privātā alus darītava Brālis.
 

 

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Kanska

Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.05.31 13:30

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri