Atskats uz Jēras regates rezultātiem (fināla)

Aizvadīta Jēras regate "44th Semaine Olympique Française". Dalībnieku vidū bija arī mūsu olimpiskā cerība Anna Aile, kura šajās sacensībās gatavojās Olimpiskās atlases sacensībām "Audi World Laser Radial Women"s Championship 2012", kas maija vidū sāksies Vācijā. Annas rezultāts – 65. vieta, stiprajā vējā salauzta masta apakšējā daļa un sadursmē traumēta mugura.

 

1. diena: Pirmā sacensību diena bija saulaina, bet pūta 20 - 22 m/s stiprs vējš, kas lika atcelt startus vairākām klasēm. Taču pārējām klasēm izdevās dot divus startus, ieskaitot Laser Radial klasi, kurā startē Anna Aile. Annai pirmajā dienā izdevās finišēt 34. un 31. vietā, kas kopvērtējumā viņu ierindo 62. vietā. Annas treniņu biedrenei Majumi Rollerei no ASV Virdžinījas izdevās sasniegt 64. vietu. Annas twitts pēc pirmās dienas ļauj nojaust, ka pirmā sacensību dienas stiprajā vējā ielūzusi jahtas masta apakšdaļa.Taču Annai izdevās finišēt, atgriezties krastā un iegādāties jaunu salauzto detaļu.

 

2. diena: Otrajā sacensību dienā laikapstākļi bija daudz mierīgāki, tāpēc organizatori centās atgūt pirmajā dienā zaudēto - izvest visas paredzētās sacensības. Annai Ailei izdevās nedaudz uzlabot savu rezultātu - finišējot 31. un 26. vietā, viņa kopvērtējumā pakāpās par divām pozīcijām - uz 60. vietu.

 

3. diena: Tika prognozēts stiprs vējšs, tādēļ visiem dalībniekiem jau agri no rīta bija jābūt pirmsstarta zonā. Juris Ailis, Annas treneris: "Visas Laser Radial klases dalībnieces jau agri no rīta izsūtīja ārā. Taču vairākas stundas tā arī nedeva startu. Kad atnāca stiprais vējš, dalībniecēm paziņoja, ka jādodas krastā. Annai ir radušās veselības problēmas un viņai ir slikta pašsajūta, tādēļ viņa pieņēma lēmumu otrreiz jūrā šajā dienā neatgriezties." Kā izrādās Annas laivai uztriecās citas sacensību dalībnieces laiva, kā rezultātā Anna guva muguras traumu un nolēma atgriezties krastā.

 

4. diena: Ja iepriekšējās dienas bija vējainas un nemierīgas, tad ceturtā sacensību diena nāca ar tik lēnu vēju, ka tiesnešiem dažbrīd nācās gaidīt vēju un pat pārtraukt iesāktos braucienus. Tačugalu galā veiksmīgi tika aizvadīti visi plānotie sacensību braucieni. Lēnais vējš pierādīj, ka līderi var būt citi – kardināli mainījās sportistu izcīnīto vietu sadalījums, piemēram, Majumi Rollere vienā no braucieniem izcīnīja pirmo vietu savā flotē.

 

5. diena: Kārtējo reizi pūta stiprs vējš. Šī iemesla dēļ dažām klasēm neizdevās dot startus tik daudz braucieniem cik plānots. Piemēram, Laser Radial Sudraba divīzijai, kurā startē arī Anna, šodien nenotika neviens brauciens.

 

Anna Aile pēc sacensībām: "Beidzot šīs trakās sacensības ir beigušās. Esam sapakojušas visas mantas un dodamies ceļā uz Vāciju. Līdz Pasaules čempionātam 15 dienas."

 

Šo sacensību rezultātiem iespējams sekot līdzi sacensību mājas lapā

 

"44th Semaine Olympique Française" rezultāti Baltijas sportistiem

 

Laser Radial
11. Gintare Scheidt LTU – 57 punkti
43. Ausra Mileviciute LTU – 116 punkti

56. Mayumi Roller ISV – 166 punkti
65. Anna Aile LAT – 202 punkti
72. Viktorija Andrulyte LTU – 206 punkti

 

Laser
45. Argo Vooremaa EST – 106 punkti
50. Rokas Milevicius LTU – 128 punkti
102. Kaarel Kruusmagi EST – 246 punkti

FINN
4. Deniss Karpak EST – 37 punkti
38. Tauras Rymonis LTU – 190 punkti

RS:X Men
17. Juozas Bernotas LTU – 98 punkti
45. Juodeska Marytynas LTU – 168 punkti

RS:X Women
24. Ingrid Puusta EST – 201 punkts

 

 

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 

Foto: Jaen-Marie Liot / DPII / FFVOILE


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.04.22 21:24

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri