Berlīnes izstāde "Boot & Fun" aicina ciemos

Izstāžu sabiedrība Messe Berlin jau 10. gadu rīko starptautisko laivu un ūdenstūrisma izstādi "Boot & Fun", kas no 23. līdz 28. novembrim notiks Berlīnē. Izstādes organizatori aicina šai izstādei pievērst uzmanību tās Latvijas kompānijas, kuru produkcijas klāstā ir jahtas, laivas un cita produkcija, kas paredzēta iekšējiem ūdeņiem.

 

Izstādes "Boot & Fun" specializācija ir motorlaivas un buru laivas iekšzemes ūdeņu baseiniem. Kā jaunākā Vācijas laivu un ūdenstūrisma izstāde "Boot & Fun" izceļas ar īpašu laivu modeļu un ražotāju un pakalpojumu sniedzēju dažādību, arvien attīstās sērfošanas, niršanas sporta, kā arī makšķerēšanas jomas. "Boot & Fun" pārliecinoši pieder pie Vācijas vadošajām izstādēm, līdz 12 m garu laivu jomā.

 

2010. gada "Boot & Fun" piedalījās 649 dalībnieki, apmeklētāju skaits bija 79 000. Izstāde notiek ik gadu. Izstādei ierosmi sniedz reģiona Berlīne – Brandenburga ģeogrāfija: Brandenburgas iekšzemes  ūdeņu bagātība un jūras tuvums, attīstītais burāšanas sports un ūdenstūrisms.

 

Tuvojoties izstādei, Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamerā būs iespējams iegādāties ieejas biļetes par iepriekšpārdošanas cenām un saņemt informāciju par visiem ar izstādes apmeklējumu saistītiem
jautājumiem.

 

Izstādes mājas lapa: www.bootundfun.de

 

Boat & Fun ielūgums

Boat & Fun buklets

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.04.1 18:46

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri