2011. gada Pasaules burāšanas čempionāta ziņas

Kā esam jau ziņojuši, šogad Pērtā, Austrālijā 2011. gada Pasaules čempionātā piedalās divi Latvijas burātāji - Anna Aile un Rihards Akmentiņš. Laser Radial klasei Pasaules čempionāts jau ir beidzies un šobrīd ir zināms, ka Annai Ailei šoreiz neizdevās izcīnīt ceļazīmi uz Vasaras Olimpiskajās spēlēm. RS:X vējdēļu klasē cīņa par ceļazīmēm vēl turpinās.

 

Annai Ailei Laser Radial klasē izdevās sasniegt tikai 75. vietu, kas valstu vērtējumā viņai deva 39. vietu. Diemžēl šis rezultāts ir nepietiekams, lai iegūtu tiesības startēt 2012. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Londonā. Taču Annai šī bija pirmā no trijām iespējām tikt pie sen kārotās ceļazīmes – vēl nākamā gada sākumā būs iespēja sevi pierādīt sacensībās Eiropā, kā arī pastāv cerība iegūt "wild card".

 

Plašāka informācija par Annas Ailes startiem Pērtā ir atrodama Burāšanas skolas mājas lapā.

 

Laser Radial klasē uzvaru izcīnīja nīderlandiete Marit Bouwmeester. Jāatzīmē, ka 5. vietu izcīnīja lietuviete Gintare Scheidt, kura 2008. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu. Otra lietuviete Ausra Mileviciute izcīnīja 56. vietu. Savukārt igaunietes Anne-Mari Luik un Anna Pohlak ierindojās vēl zem Annas Ailes - attiecīgi 76. un 81. vietā.

Laser Radial rezultāti

 

Rihards Akmentiņš pēc pieciem RS:X klases braucieniem ieņem 76. vietu kopvērtējumā un 41. vietu valstu vērtējumā, kas nozīmē, ka, strauji neuzlabojot rezultātu, arī ceļazīme uz olimpiādi ies secen.

RS:X rezultāti

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.12.14 13:04

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri