Atskats uz Latvijas Čempionātu vindserfinga slalomā

2011. gada 24. septembrī Lilastes pludmalē pēc gada pārtraukuma tika noskaidroti 2011. gada spēcīgākie "Slalom" vindsērfinga klases braucēji. Lieliskos laikapstākļos, spīdot saulei, termometra stabiņam rādot +18 grādi un pūšot stabilam 8-12 m/s R RZ vējam, tika izvesti kopumā 8 braucieni. Distance tika izlikta ar startu jūrā, 4 pavēja markām un finišu krastā.

 


 

Pirmā brauciena starts tika dots pulksten 12:45 un starts sacensību pēdējam - astotajam braucienam tika dots pulksten 17:30, pēc kura burātāji varēja sākt gatavoties LČ Slalomā apbalvošanas ceremonijai. Ar savu klātbūtni LČ Slalomā pagodināja LZS prezidents Ansis Dāle, kurš kopā ar sacensību galveno tiesnesi Arni Kraukli arī pasniedza medaļas 2011.gada spēcīgākajiem "Slalom" klases burātājiem.

 


"Master" grupā (vecums 35+) par čempionu kļuva Aleksandrs Ļeontjevs, 2. vietā ierindojās Tālis Pētersons un 3. vietu izcīnīja Romualds Zelčs.

 

Absolūtajā kopvērtējumā, uzvarot 6 braucienos no 8, par 2011. gada Latvijas Čempionu "Slalom klasē" kļuva Ričards Omanbriedis, 2. vietu un sudraba medaļu ieguva Aleksandrs Ļeontjevs un 3. vietu un bronzas medaļu ieguva Tālis Pētersons.

 


 

Vēlos piebilst, ka intriga par trešo vietu izvērtās līdz pat pēdējā brauciena finišam, jo 3. vietu no 5. vietas šķīra nieka divi punkti, savukārt Romualda neveiksmīgais kritiens (viņš tajā brīdī atradās stabilā 2. vietā) pēdējā braucienā 25m pirms finiša līnijas liedza izcīnīt bronzas medaļu kopvērtējumā. Bet tāds nu ir tas sports - kas vienam neveiksme , tas otram veiksme.

 

Sacensību rezultāti

 

Liels paldies par atbalstu tehniskajam organizatoram "Port Manana", sacensību galvenajam tiesnesim Arnim Krauklim, Latvijas Vindsērfinga Asociācijai (LVA) un Latvijas Zēģelētāju Savienībai (LZS).

 

LVA valdes loceklis
Ričards Omanbriedis

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.10.5 17:07

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Rolands Kumpins , Andris Uiska

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri