Q25 Latvijas čempionāts

Pagājušajā nedēļas nogalē Usmas ezerā veiksmīgi noritēja Latvijas Čempionāts Q25 klasē. Usmas Jahtkluba viesmīlību baudīja labākie sportisti no visas Latvijas - 12 komandas.

Lai arī pirmajā dienā pūta diezgan stiprs vējš, sacensības noritēja bez starpgadījumiem un vaiksmīgi tika aizvadīti paredzētie pieci braucieni, kur klasiskā trīsstūra distancē ar finišu pa vējam savas priekšrocības bija gan spinakeru, gan genakeru īpašniekiem un par pirmajām trim vietām izvērtās ļoti spraiga cīņa. 

 

Otrajā sacensību dienā jau diezgan lielu atrāvienu bija sasniedzis vairākkārtējais Latvijas čempions Usmas jahtkluba komandors Staņislavs Backāns ar pierezējušo komandu, vēja stiprums ievērojami samazinājās un spriedze ap pirmo trijnieku palielinājās. Zināmas korekcijas ieviesa arī acīgā protestu komiteja kā rezultātā no sacensībām izstājās viens no sacensību līderiem Andrejs Civjans ar komandu un diskvalificēta no pēdējās dienas pirmajiem trim braucieniem tika Ugālē būvēta Jahta Joyride ar kapteini Jāni Stakenu un komandu. Neaizmirstams gan bija Jahtas Joyride otrās dienas trešais finišs kur jahta ,smalki glisējot, apsteidza vairākus konkurentus un finišēja otrajā vietā. 

 

Usmas ezers kārtējo reizi palutināja dalībniekus ar ideāliem laika apstākļiem un pateicoties galvenā tiesneša Valtera Romana un distances tiesneša Andreja Bērziņa operatīvi organizētajām sacensībām, izdevās visi deviņi plānotie braucieni. Pirmā vieta jahtai Woosh, otrā jahtai Bora un trešā vieta jahtai Namejs.

 

Prieks redzēt cik veiksmīgi Latvijā attīstās Q25 klase.

 

Vēlot visiem Q25 burātājiem startiem bagātu nākamo sezonu,

 

Mārcis Kalniņš


Pievienoja: Mārcis Kalniņš 2011.09.26 12:59

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri