Latviešu stāsts par European Masters Games 2011

Pirmā sacensību diena Eiropas Master Games atnāca ar jūras vēju un viļņiem (ūdens temperatūra +26, gaiss +30), bet, kamēr notika inventāra reģistrācija viss izbeidzās. Kopumā 3 stundas pavadījām šūpojoties jūrā un gaidot startu, bet tā arī nesagaidījām. Izņēmums bija masu starts Itālijas TV, lai tauta domā, ka viss ir OK... Bildes www.lignano2011.it. Kopējo noskaņu izglāba organizatoru sarīkotais koncerts uz pašā pludmalē uzbūvētās skatuves. "80 un "90 gadu dziesmu popūriju gandrīz 3 stundu garumā nonstopā nodragāja fantastiska grupa, mainot tērpus un iesaistot publiku.

 

Otrā diena iesākās vēl bezcerīgāk – no vēja ne smakas. Saule, plakana jūra, dvieļu, pulksteņu, kreļļu un DG somu tirgotāji – nenormāli karsts. Vietējais instruktors Džimmijs ar iesauku Pirāts saka – vējš būs un nekļūdās. Pēc pl.14 iepūš un kopumā notiek 4 starti. Poļi un čehi rāda klasi, bet arī latvieši neatpaliek. Vislabāk paveicas man 3., 2., 3. un 6. vieta, līdz ar to savā grupā esmu otrais. Arī pārējie komandas biedri turas godam – pēc 4 braucieniem Aldim Š. 3. vieta savā grupā, Jurim un Aldim Ž. attiecīgi 4. vietas savās grupās.

 

Ieejam vēsturē!

Pirmo reizi Eiropas Master Games vēsturē sporta veidu programma ir iekļauts vindsērfings un latvieši tiek pie medaļām – man sudrabs un Aldim Šuriņam bronza. Arī Juris Dreimanis un Aldis Zēmanis sāk aprast ar jaunajiem Starboard Phantom dēļiem un ierindojas tūlīt aiz pjedestāla – ceturtajās vietās.

 

 

Īsumā par pēdējo sacensību dienu

Līdzīgi kā dienu iepriekš vējš parādās ap pl.14, bet cerēto stiprumu gan nesasniedz. Tiek doti starti 3 braucieniem un, lai cīnītos ar svarā vieglākajiem poļiem un čehiem ir jāpumpē ne pa jokam. Tie, kas to ir darījuši, var iedomāties kā tas ir kad saule cepina zvērīgi, visapkārt sāļš jūras ūdens un acis kož ārā sviedru un jūras ūdens kokteilis. Labi, ka pēc finišiem draudzīgie itāļi ar laivām apbraukā burātājus dāļājot ūdens pudeles un augļus.

 

Tad apbalvošana, medaļas, draudzīga atvadīšanās un solījumi tikties atkal – kaut kur sacensībās.

 

Pēc 2 gadiem Turīnā, Itālijā, notiks Pasaules Master Games 2013. Jābrauc!!!

Vairāk informācijas iespējams atrast organizatoru mājas lapā.

 

Gundars Osis (LAT 111)

 

 

 

 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.09.20 17:15

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Daniels Neibergs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri