Usmas ezerā sāksies pasaules čempionāts "HansaWorld Micro Cup 2011"

No šā gada 15. līdz 20. augustam Usmas ezera ūdeņos notiks 35. pasaules čempionāts burāšanā mikro klases jahtām, kuru rīko Usmas jahtklubs sadarbībā ar Latvijas Zēģelētāju savienību un HansaWorld Latvia. Šobrīd dalību čempionātā ir pieteikušas 56 jahtas - gandrīz 200 burātāju no 9 valstīm. Līdz ar to tas būs cilvēku un valstu ziņā visplašāk pārstāvētais burāšanas pasākums Latvijā.

 

Stanislavs Backāns, Usmas jahtkluba komodors: "HansaWorld Micro Cup 2011" būs viens no ievērojamākajiem notikumiem Latvijas burāšanas dzīvē. Mikro klase ir viena no visattīstītākajām jahtu klasēm Latvijā, bet čempionātā piedalīsies daudz burātāju no Krievijas, Polijas, Francijas un citiem valstīm. Uz pasākumu plāno ierasties ievērojams skaits šī sporta veida cienītāju un viesu no Latvijas un ārzemēm. Mēs ceram, ka būs piemērots laiks, un čempionāts izdosies spraigs un pārsteigumiem pilns."

 

Edmunds Sprūdžs, "HansaWorld Latvia" valdes loceklis: "Šis čempionāts ir pasaules mēroga pasākums, tāpēc esmu ļoti priecīgs piedalīties čempionāta organizēšanā. Pats nodarbojos ar burāšanu jau daudzus gadus. Burāšanas sports līdz šim nav pietiekami novērtēts un atspoguļots Latvijā, tāpēc HansaWorld Latvia atbalsta šo pasākumu ne tikai kā sponsori, bet arī piedalāmies tā organizēšanā, nodrošinot, lai plašāka sabiedrības daļa uzzina par burāšanas sporta pievilcību. Čempionāta organizēšanas komanda jau vairāk kā gadu gatavojas, šai nozīmīgajai dienai burāšanās sportā, lai pasākuma norise būtu visaugstākajā līmenī. "

 

Zīmīgi, ka pirmo reizi čempionāta vēsturē tiks organizēta sacensību tiešraide "no ezera" gan krastā uz ekrāna, gan interneta tīmeklī tā, lai skatītāji paši var sekot līdzi notikumiem distancē. Šāda iespēja nekad nav bijusi ne Latvijas, ne citos Micro Cup čempionātos citviet pasaulē. Tiešraidi varēs vērot visi interesenti 19. augustā no pulksten 11:50 mājas lapā www.microcup.lv vai  Usmas jahtkluba krastā. Tiešraidi nodrošinās "Triatel" un "Baltic Video Company".

 

Katru dienu līdzjutēji varēs sekot līdzi čempionāta rezultātiem, lasīt intervijas ar dalībniekiem un apskatīt bildes un video čempionāta mājas lapā, kā arī Latvijas medijos. Ikviens ir laipni aicināts apmeklēt Usmas jahtklubu čempionāta nedēļā, lai interesanti pavadītu laiku starptautiskajā burātāju sabiedrībā. Ar pasākuma programmu var iepazīties un plašāku informāciju var iegūt mājas lapā www.microcup.lv.

 

Čempionāta organizatori: Usmas jahtklubs, Latvijas Zēģelētāju savienība, Latvijas Mikro klases jahtu asociācija.

Čempionāta sponsori: HansaWorld Latvia.

Čempionāta atbalstītāji: Baltic Film Media, Baltijas komunikāciju centrs,  BUSH inflatable boats,  f64, Inova būvfirma, Latvijas pludmales glābēju asociācija,  Monohrom, NovoNews.lv, parSportu.lv, Red Bull, Regate, Triatel, Tvnet.lv, Usma SPA hotel, Užavas alus darītava, Ventspils brīvostas pārvalde, Ventspils novada dome.

 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.08.9 14:21

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri