Roņu Pirts Regate 2011

Tuvojas augusts un arī Roņu Pirts regate. Šogad regate risināsies no 11 – 14 augustam. Regates posmi būs līdzīgi, kā iepriekšējos gados. Pirmais būs nakts posms no Engures uz Roņu salu. Starts pirmajam posmam tiks dots ceturtdienas vakarā 22:00 pie Engures ostas. Piektdiena būs atpūtai Roņu salā un vakarā visi tiks aicināti uz pirti pie Luīzes.

 

Sestdien ir paredzēti vairāki starti īsajās distancēs pie Roņu salas ostas. Pašlaik tiek vestas pārrunas ar organizātoriem no Igaunijas puses, lai mūsu jahtas varētu startēt vienā ieskaites grupā ar jahtām no Igaunijas, kuras regatē piedalās ar LYS apmērišanas sistēmu. Ceram uz veiksmīgu iznākumu un to, ka varēsim sacensties ar Igaunijas jahtām vienā distancē un vienā ieskaites grupā. Regates nolikums un pieteikuma forma ir ievietoti LZS mājas lapā www.sailinglatvia.lv sadaļā Kalendārs.

 

Jaunums šogad regatē ir līdzjutējiem un atbalstītājiem. Piektdien, 12. augustā uz Roņu salu dosies kuģis Palsa no Mērsraga ostas, kurš ir domāts tieši regates atbalstītājiem un līdzjutējiem. Palsa ieradīsies Roņu salā piektdienas pēcpusdienā, sestdien no Palsas borta varēs vērot regates īsās distances jūrā pie Roņu salas ostas un svētdien Palsa kopā ar regates dalībniekiem startēs no Roņu salas uz Mērsragu. Laicīgi piesakoties ir iespēja tikt pie guļvietas kajītē uz Palsas. Ir pieejamas 4-vietīgas kajītes, kā arī nedaudz lētāka biļete, ja izvēlēsieties gulēt salonā. Ir arī iespēja iegādāties vēl lētāku ceļojuma variants bez guļtas vietas, bet tad pašiem ir jāmeklē naktsmāju vieta Roņu salā. Var doties ar savām teltīm un guļammaisiem un nakti pavadīt teltīs.

 

Par vēl brīvajām vietām uz Palsas un cenām zvanīt Ģirtam: 29153554. Zvanīsiet vakarā pēc 19:00 būs lielāka iespēja, ka sazvanīsiet ar pirmo reizi.

 

Jahtklubs Engure

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.07.27 09:24

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Daniels Neibergs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri