Līča rallijs tuvojas

Ir koriģēts un beigu beigās apstiprināts Līča Rallija maršruts. Kopā rallijs ilgs četras dienas. Starts ir paredzēts Engurē un finišs Rīgā jahtklubā Auda. Visas jahtas tiks ieskaitītas vienā VHS ieskaites grupā. Drīzumā tiks pabeigts regates nolikums un publicēts LZS mājas lapas sadaļā kalendārs.

 

Kā jau iepriekš tika ziņots, tad regate būs brīvā stilā visām jahtām. Regates ieskaitē piedalīsies jahta un nevis komanda vai kapteinis. Burātājiem būs atļauts brīvi mainīt komandas skaitu katrā posmā. Regatē drīkst piedalīties arī tikai kapteinis un burāt maršrutu vienatnē. Galvenā prasība jahtām ir atbilstoša jūras spēja, lai varētu kuģot regates maršruta norādītajā akvatorijā.

 

Regates maršruts, kā jau minēts, sāksies Engurē 1. augusta rītā pulksten 12:00 un pirmais posms aizvedīs uz Roju. Otrā diena paies burājot uz Roņu salu. Roņu salā varēsim baudīt viesmīlību un sildīties pirtī. Trešās dienas laikā dalībniekiem būs jāburā tālāk uz Kuivižu ostu. Pēdējais posms būs vis garākais, kad visiem dalībniekiem būs jāveic vairāk par 50 jūdzēm un jāfinišē Rīgā 4. augusta vakarā. Pēc finiša visas jahts tiks aicinātas uz Jahtklubu Auda, kur notiks apbalvošana.

 

Dalības maksa regatei ir nolikta 1Ls no katra dalībnieka neatkarīgi vai viņš ir piedalījies vienā sacensību posma vai visos posmos. Dalības maksa netiek piemērota jauniešiem jaunākiem par 18 gadiem un pensionāriem. Papildus izmaksas visām jahtām būs jāsedz ostu izmaksas. Organizātori ved sarunas ar ostu apsaimiekotājiem par izdevīgākām ostas izmaksām. Tās visiem dalībniekiem būs samazinātas no parastajām ostu izmaksām, bet nevaram garantēt, ka būs samazinātas līdz nullei. Konkrēti ir zināms par Rojas ostu. Tur katrai jahtai viena pavadīta nakts izmaksās 8 Ls. Par pārējām ostām ziņosim, kā tikko būs konkrēti zināmas izmaksas.


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.07.16 09:59

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri