Latvijas Jaunatnes olimpiāde Jūrmalā

Ar divām zelta un divām sudraba medaļām Jūrmalas burātāju bilancē ir noslēgusies Latvijas Jaunatnes Vasaras Olimpiāde!

Noslēguma dienas sākums bija pagalam neveiksmīgs, jo īsi pirms Optimist klases pirmā starta, jau tā knapais vējš sagriezās un nācās atcelt  iedotos startus gan Laser 4,7, gan BIC Techno klasēm, lai varētu pārlikt distanci. Nākošais starts tika iedots, bet vējš norimās pavisam un ik pa brīdim pie katras pagrieziena zīmes pūta no citas puses. Kad ap plkst 12. iepūta spirgts ziemeļaustrums, galvenais tiesnesis nolēma vēlreiz anulēt jau iedotos startus un koriģēt distanci, atbilstoši nu jau stabilajam vējam no jūras. Ļoti spraiga cīņa izvērsās gan Optimist, gan Laser 4,7 klasēs, kur medaļu liktenis izšķīrās teju pēdējās sekundēs uz pēdējā brauciena finiša līnijas! Ričards Zvilna(Priedaine), neskatoties uz pavājo sniegumu šodien, ar vienādu punktu skaitu, pateicoties vakardienas trim pirmajām vietām tika pie zelta, atstājot Dāvi Andersonu(Rīga) otrajā vietā, bet Herberts Miezītis(Auda) pēdējā brauciena finišā zaudējot Dāvim, zaudēja otro vietu un palika trešais. Vienīgajai meitenei Optimist klasē Helēnai Rausei pelnīts zelts, jo neoficiālajā kopvērtējumā viņa bija viena no stabiliem līderiem visos braucienos!
Laser 4,7 klasē meitenēm, visu trīs olimpiādes sacensību dienu līdere Enija Rudzīte(Priedaine) pēdējā izšķirošā brauciena laikā palaida garām Elīzu un finišējot trešā, ar vienādu punktu skaitu, "atdeva" savu zelta medaļu komandas biedrenei Madarai Suško, kura abas pēdējās dienas bija sasparojusies uzlabojot savu sniegumu un rezultāts bija acīm redzams :) Elīza Lapsa bez sīvas cīņas trešā(Usma), Dana Spuriņa ceturtā.
Laser 4,7 jauniešiem Matīsam Jurgenovskim no rīta vēl bija cerības uz zeltu, bet pēc otrās vietas pirmajā braucienā, zelta medaļa jau bija rokā Ričardam Čačem(Usma).
BIC Techno klasē visu braucienu līderis bija liepājnieks Kristaps Keidāns, otrajā vietā Roberts Bitenieks, trešais Mikus Upmalis(abi Rīga), bet meiteņu konkurencē abas pēdējās dienas līdere bija Kristīne Dejus(Liepāja), kas arī izcīnīja zeltu, Ketija Birzule otrā, Marta Rause trešā(abas Rīga)
Rezultāti

Priedaines jahtkluba trenere I. Aile

www.burasanasskola.lv


Pievienoja: Juris Ailis 2011.07.6 21:46

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Daniels Neibergs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri