Tuvojas Latvijas jūrasburāšanas čempionāts

No 28. jūnija līdz 2. jūlijam Rīgas jūras līcī norisināsies 2011. gada Latvijas jūrasburāšanas čempionāts, kam šogad izvēlēta distance Rīga - Rīga - Mērsrags - Kuiviži (rezerves osta Salacgrīva) - Kuiviži. Visiem potenciālajiem čempionāta dalībniekiem vēl tikai līdz 15. jūnijam ir iespēja pieteikties čempionātam, samaksājot iepriekšpieteikšanās dalības maksu, kas atkarībā no jahtas garuma ir mazāka par 20 līdz 33%. Latvijas Zēģelētāju savienība arī atgādina, ka laicīgi ir jāpievērš uzmanība jahtu apmērīšanai un mērgrāmatām.

 

Latvijas jūrasburāšanas čempionāts šogad tiks atklāts 28. jūnijā, pulksten 11:00 Andrejostas jahtklubā. Jau divas stundas vēlāk Daugavā iepretim jahtklubam Auda tiks dots starts pirmajam sacensību braucienam, kas noslēgsies Rīgā. Nākamajā dienā, pulksten 10:00 tur pat Daugavā tiks dots starts otrajam posmam no Rīgas līdz Mērsragam. Trešajā sacensību dienā visiem čempionāta dalībniekiem būs jāmēro ceļš no Mērsraga līdz Kuivižiem. Sacensību organizatori kā rezerves ostu ir nozīmējuši Salacgrīvu. Ceturtajā sacensību dienā, 1. jūlijā, pulksten 12:00 Kuivižos tiks dots starts garajai distancei, taču jau nākamajā dienā tur pat notiks sacensības īsajās distancēs.

 

Jahtas Latvijas jūrasburāšanas čempionātā tiks iedalītas četrās klasēs pēc ORC/ ORC Club balles, papildus klase izveidota jahtām, kas būvētas līdz 1991. gada 31. decembrim un vēlas piedalīties sacensībās pēc VHS-2011 apmērīšanas sistēmas. Atsevišķa grupa paredzēta katamarāniem, kuri apmērīti pēc Texel formulas. Atgādinām, ka visām jahtām, kas ir jaunākas par 20 gadiem vai kuras vēlas piedalīties čempionātā, izmantojot ORC balli, dalībai ir nepieciešama derīga ORC vai ORC Club mērgrāmata. Savukārt jahtām, kuru vecums atbilst VHS-2011 apmērīšanas sistēmai, nepieciešams pārliecināties vai VHS-2011 handikapu reģistrā ir atrodami dati par šo laivu un vai tiem nav pievienota kāda šim brīdim neatbilstoša piezīme. Atgādinām, ka atbilstoši apmērīšanas sistēmas VHS-2011 noteikumiem, dalībai Latvijas čempionātā ir vajadzīga mērgrāmata!Informācija par Latvijā izmantotajām handikapu sistēmām
Handikapu reģistrs
Latvijas jūrasburāšanas čempionāta nolikums


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.06.13 11:36

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri