Sezonas Atklāšana Engurē

Jahtkluba Engure Sezonas atklāšanas regate notika 28. maijā. Regatē piedalījās piecas jahtas no jahtkluba un ciemos bija ieradusies regulārā jahtkluba organizēto regšu dalībniece jahta Pepsea.

 

Nedēļu pirms regates jahtas tika nolaistas ūdenī un vienlaicīgi tika veikti pirmie dziļuma mērījumi ostas vārtos. Situācija ir līdzīga iepriekšējiem gadiem. Bez padziļināšanas darbiem dziļāks nepaliek un uz vadlīnijas ostas vārtos seklākā vieta ir 2,2 metri. Vairāk uz dienvidiem no vadlīnijas tuvāk dienvidu molam dziļums paliek lielāks un dziļākā vieta ir pie dienvidu mola ar dziļumu 2,8 metri.

 

Atgriežoties pie regates atklāšanas regatē jahtas startēja ar atsevišķu, katrai jahtai aprēķinātu starta laiku. Tādējādi uzvarētājs bija tas, kurš pirmais šķērsoja finiša līniju. Tādā veidā interesanta cīņa un azarts saglabājās līdz finiša līnijai. Dalībnieki cīnījās par galveno balvu – divas stundas veik parkā, kuru sagādāja atpūtas centrs "Milzkalns". Vēja virziens un stiprums šoreiz bija labvlīgs kruīz jahtām un pirmo trijnieku izveidoja Giotto, Anna Roza un Diks.

 

Vakarā pēc regates dalībnieki pulcējās viesu namā uz sezonas atklāšanas ballīti un nākošajā dienā kopīgi tika izmantota galvenā balva. Kā tas notika varat apskatīties šajā video.

 

Turpat varat arī skatīt jahtu nolaišanu ūdenī un atklāšanas regates rezultāti ir pieejami sadaļā Kalendārs.

 

Jahtklubs Engure


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.06.13 10:36

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri