Sezonas atklāšana Priedaines jahtklubā

Visu nedēļu solītā prognoze piepildījās, vējš bija un ne mazais. Atklāšanas parādes laikā, mastā tika uzvilkts Priedaines jahtkluba karogs un tas gods tika mūsu labākajam Optimist klases braucējam Ērikam Zvilnam. Mūsu rindas kuplināja viesi no Usmas un Rīgas jahtklubiem. Sacensībās piedalījās 8 Laser un 13 Optimist burātāji. Tieši uz ārā ejamo laiku savilkās mākoņi un vilnis upes vidū dižojās ar baltām galotnēm, taču līderi visās trīs klasēs bija ļooti pārliecinoši, gan Anna uz Laser R, gan Matīss uz Laser 4,7, gan Ēriks uz Optimist, visos startos atnāca pirmie. 

Laser 4,7 klasē, pērnajam čempionam, Emīlam Elnionim no Rīgas jahtkluba, transportējot salauztais kingstons laida laivas korpusā ūdeni un rezultātā bija jācīnās ar divkāršu neatlaidību, savukārt Matīss, neskatoties uz stipro vēju un  gāšanos, nesās kā viesulis. Enija ar Madaru arī aktīvi piedalījās sacensību kaislībās, ik pa brīdim izraujoties vadībā. Enija otrā brauciena finišā burtiski izrāva 2. vietu Emīlam Elnionim no deguna priekšas, sīvā cīņā paslīdot garām par pāris centimetriem :)) Madaru mēs visi apsveicam ar brālīša Toma piedzimšanu un pieļauju, ka šis priecīgais notikums traucēja viņai pietiekami koncentrēties sacensībām.

Laser R klasē, Anna Aile konkurentus redzēja tikai uz starta, bet pēc tam lepnā vientulībā skrēja pa priekšu, savukārt Rūdolfs Bodnieks, šogad pirmo reizi uzkāpis uz laivas, bija apbrīnojami mērķtiecīgs un visos startos, gan ne bez cīņas, finišēja otrais. Optimist klasē Ēriks Zvilna, nedaudz pacīnoties ar brāli, 3 reizes pirmais, tāpat jāuzteic Toms Fišers Blumbergs, kas ar vien biežāk sāk apgrozīties pirmajā trijniekā. Ļoti nepaveicās Almai Štēbelei, pēdējā brauciena finiša kreicē apgāžoties, tika zaudēta 7. vieta kopvērtējumā. Liels paldies par palīdzēšanu sacensību tiesāšanā Esteres tētim Normundam un abiem jaunajiem burātājiem Alenam un Edvīnam :) 

Burāšanas skolas trenere Ināra Aile

www.burasanasskola.lv 


Pievienoja: Juris Ailis 2011.05.30 10:43

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri