Lufthansa kļūst par Eiropas čempionāta Formula Windsurfing klasē Oficiālo aviolīniju

 Latvijas Zēģelētāju savienības prezidents Ansis Dāle,  25. maijā, Rīgā, parakstīja līgumu ar aviosabiedrību Lufthansa, ar kuru tā tiek noteikta kā Eiropas čempionāta Formula Windsurfing klasē oficiālā aviolīnija. 2011. gada Eiropas čempionāts Formula Windsurfing klasē notiks Liepājā, no 15. - 21. augustam, to rīko vindserfinga klubs Rietumkrasts, sadarbībā ar Latvijas Zēģelētāju savienību. Eiropas čempionāts ir arī viens no Formula Windsurfing Grand Prix World Tour posmiem.

Lufthansa,  viena no pasaules lielākajām aviosabiedrībām, piedāvās ceļojumu atlaides čempionāta dalībniekiem un pavadošajām personām no visas pasaules, kā arī speciālus noteikumus sporta bagāžas pārvadājumiem.

Starptautiskā Vindserfinga asociācija pirmo reizi Latvijai uzticējusi organizēt prestižo Eiropas čempionātu pasaulē populārākajā un ātrākajā vējdēļu sacīkšu klasē – Formula Windsurfing. Pēdējo divu gadu laikā vindserfinga klubs "Rietumkrasts" Liepājas pludmalē veiksmīgi rīkoja Eiropas un pasaules čempionātus Raceboard klasē vējdēļiem.

Sacensību organizētāji plāno, ka sacensībām pieteiksies vairāk nekā simts dalībnieki no visas pasaules. Īpaši aktīvi šajā klasē ir sportisti no Brazīlijas, Austrālijas, Izraēlas, Polijas un ASV.

Tikšanās laikā dalībnieki izteica pārliecību, ka uzsāktā sadarbība ar aviosabiedrību Lufthansa tiks turpināta, kas dos iespēju plašākam burātāju lokam izmantot izdevīgākus ceļojuma nosacījumus.

Eiropas čempionāta Formula Windsurfing oficiālā mājas lapa www.rietumkrasts.lv


Pievienoja: Juris Ailis 2011.05.26 10:56

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri