4+4 komanda Helsinki Cup izcīna 2. vietu

Sestdien un svētdien Helsinkos 4+4 komandai pirmā godalga šosezon, kā arī labs noskaņojums komandai, uzsākot treniņus Latvijā. Komandas sastāvs tika nokomplektēts tikai pēdējā dienā, izbraucot no Tallinas.

 

Dienu pirms izbraukšanas, krītot no motocikla, roku satraumēja mūsu komandas pitmans Toms Tutāns un steidzami vajadzēja meklēt aizvietotāju no Latvijas vai Igaunijas. Pēdējā brīdī piekrita braukt Artis no JK "Auda", kurš Tallinā ieradās ar nakts autobusu. Arī igauņu komandai bija problēma ar pamatsastāvu nevarēja pieslēgties Rauls Grigorjevs (genoa trimm) un steigā nācās meklēt profesionāli no Somijas, kurš derētu arī pēc svara – X-35 OD sacīkstēs maksimālais komandas svars ir noteikts 640 kg.

 

Pirmajā sacīkšu dienā pūta spēcīgs 15/18 m/s vējš. Pirms pirmā starta nepareiza genoa izvēle un nokavēts starts . Ceturtajā un pēdējā sestdienas startā ieplīsa spinakers un saplīsa grots, bet izdevās finišēt pirmajiem. Vietējā somu šūšanas darbnīcā pa nakti tika saremontēts grots.

 

Otrajā sacīkšu dienā pūta mērens vējš ~4 m/s. Divas otrās vietas un rezultātā otrā vieta sacīkšu kopvērtējumā – labs rezultāts, ņemot vērā, ka startēja spēcīgākās somu komandas. Pēdējā otrās dienas startā visu distanci bijām vadībā, bet tikai kursā no priekšpēdējās zīmes problēma ar spinakera pacelšanu un zaudēta vieta. Uzvara kopvērtējumā tika 2009. gada Pasaules čempionāta otrās vietas ieguvējiem X.O komandai.

 

Secinājums – labs sasniegums, bet tomēr sacīkstēs daudz komandas sadarbības brāķa un ļoti daudz vēl jāstrādā pie atsevišķiem elementiem piemēram: darbība pie distances zīmēm. Ceram uz veiksmi turpmāk un protams jātrenējas.

 

Komandas sastāvs: Mati Sepp (Igaunija), Andrejs Buls(LST), Oskars Kaminskis(LST), Indars Kalniņš(LST), Artis Kalniņš(LST), Arvi Kink(Igaunija), Joan Priit (Somija).

 

Informāciju sagatavoja Andrejs Buls

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.05.24 10:40

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri