Divas nokavējušās ziņas no Usmas un Jaunciema

Šogad 4. maijā, svinot Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu, Usmas jahtkluba burāšanas skolas bērni un jaunieši atklāja 2011. gada burāšanas sezonu. Saulainajā dienā notika sacensības – 4 starti.

 

Pārliecinošu uzvaru Optimist laivu klasē ieguva Veronika Čače, nelaižot tuvumā nevienu konkurentu. Veronika visus iebraucienus finišēja pirmā. Cīņa izvērtās starp Veroniku un Laser - R braucēju Ričardu Čači, kurš veica garāku distanci. 2. vietu Optimist klasē izcīnīja Lauris Lielauza, visos braucienos finišējot otrais, bet 3. vietu kopvērtējumā un 1. vietu Optimist - B laivu klasē ieguva Agija Ēlerte, izjusti vadot laivu lēnajā vējā. Optimist – B klasē par otro vietu cīnījās un ieguva Dāvis Leiškalns, bet trešajā vietā ar vienādu punktu skaitu - Anna Ance Sekace.

 

Sezonas atklāšanas pasākums tradicionāli turpinājās peldoties Usmas kempinga baseinā un ēdot pankūkas. UJK burāšanas skola saka: "Paldies!" Usmas jahtklubam, vecākiem  un uzticīgajam atbalstītājam "Pure Food" par sezonas atklāšanas pasākumu.

 

Vindsērfingisti sezonu atklāja Jaunciemā

Spītējot nelabvēlīgai laika prognozei, 4. maijā uz tradicionālo sezonas atklāšanas regati - Andra Kraujas rīkoto 22. Jaunciema balvu, bija ieradušies un piedalījās 17 burātāji. Un nebija vīlušies - viss sacensību organizatoru solītais piepildījās. Ķīšezers, saule, ceptas desiņas un galvenais tiesnesis Arnis bija savās vietās. Arī balvas uzvarētājiem no veikaliem "Ski-Box" un "Extreme sports". Vējš varēja būt stiprāks, bet tas nemazināja cīņas spraigumu. Par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Mārtiņš Grobiņš.

 

22. Jaunciema regates rezultāti

 

Tiekamies atkal pēc gada, 4. maijā, 23. Jaunciema balvas regatē!

 

 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.05.22 23:49

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri