Liepājā notiks starptautiska konference Visit Baltic by Boat

2011. gada 28. un 29. aprīlī Liepājā notiks starptautiska konference Visit Baltic by Boat. Tās organizatori – Kurzemes plānošanas reģiona administrācija – vienuviet aicinās Baltijas jahtu ostu pārstāvjus un organizācijas, kas regulē un popularizē burāšanu kā sportisku, videi draudzīgu atpūtas un ceļošanas veidu, lai celtu Baltijas jūras jahtu ostu tīkla konkurētspēju un attīstību, veicinot savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu.

 

Divu dienu konferencē Liepājā tiksies četrdesmit jahtu ostu un burāšanas speciālistu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī Norvēģijas. Pirmajā konferences dienā tās dalībnieki apspriedīs burāšanas tūrisma attīstības tendences Baltijā, jahtu ostu sabiedriskās funkcijas un dalīsies pieredzē par finansējuma piesaisti un pareizu plānošanu iecerēto projektu realizēšanai. Šo informāciju konferences dalībniekiem sniegs gan ostu attīstības speciālisti, gan organizācijas, kuras pašu spēkiem ir realizējušas Baltijas mēroga projektus.

 

Īpaši noderīgu skatījumu uz Baltijas valstīm kā skandināvu burātāju galamērķi sniegs Olafs Klunderuds no Larvikas, Norvēģijā. Viņš lielāko daļu sava mūža ir veltījis Norvēģijas jahtu ostu attīstīšanai un gadu gaitā ir izpratis dažādus praktiskus un psiholoģiskus faktorus, kuri ietekmē Skandināvijas burātāju ceļojumu maršrutu izvēli. Norvēģijas pārstāvis dalīsies ar informāciju, kā Norvēģijā ir atrisināta līdzfinansējuma piesaiste viesu jahtu ostu uzturēšanai un modernizēšanai.

 

Otrajā Visit Baltic by Boat konferences dienā tās dalībnieki apmeklēs Latvijas jahtu ostas Kurzemes piekrastē un vienlaikus turpinās diskusijas par iespējamo rīcības plānu turpmākai Baltijas valstu jahtu ostu attīstībai un ārvalstu burātāju piesaistei.

 

Konference Visit Baltic by Boat finansēta ar Norvēģijas finanšu instrumenta granta palīdzību  Norvēģijas projekta "Kurzemes reģiona ostu attīstība" ietvaros. Detalizēta informācija par projektu un citām tā ietvaros īstenotām aktivitātēm atrodama mājas lapā www.kurzemesregions.lv.Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.04.27 11:02

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri