Anna Aile Pasaules kausa posmā burāšanā pēc 5 braucieniem ieņem 81. vietu.

Pasaules kausa posmā burāšanā Jērā, Francijā, 25. aprīlī Laser Radial klasē sievietēm aizvadīti 3 braucieni. Anna Aile šodien finišēja 31., 42., un 34. vietā. Kopvērtējumā pēc 5 braucieniem viņa ieņem 81. vietu. Lietuviešu sportistēm G. Sheidt un S. Prepaite izdevās finišēt atsevišķos braucienos 2. vietā. Kopvērtējumā šobrīd līdere ir S. Winther no Jaunzelandes. Priekšsacīkstēs 26. aprīlī vēl paredzēts 1 brauciens.

Kaut arī paredzētais starts 9. 30 no rīta tika atlikts uz vēlāku laiku, tomēr sacensību rīkotājiem izdevās izvest 3 braucienus. Laika apstākļus Jērā noteica anticiklons, kura iespaidā 4 - 6 mezglu viegla brīze pēcpusdienā pastiprinājās līdz 7- 9 mezgliem.

Regatē piedalās 10 olimpiskās klases un 3 paralimiskās klases, kas ir sadalītas 7 distancēs. Laser Standard un Laser Radial klasēs sacensības notiek Charlie distancē, kas atrodas vistālāk no krasta. Lai nokļūtu līdz starta vietai, Annai Ailei ceļā jāpavada gandrīz stunda. Katrā braucienā jāveic trapecveida distance, kurā pavadītais laiks ir apmēram 60 minūtes.

 

43 SOF ofociālā mājas lapa  http://sof.ffvoile.net

Twitter: twitter.com/annaaile

ISAF http://www.sailing.org/worldcup


Pievienoja: Juris Ailis 2011.04.26 07:55

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri