Anna Aile startēs ISAF Pasaules kausa posmā burāšanā Francijā.

Priedaines jahtkluba burātāja Anna Aile pirmsolimpisko sezonu Laser Radial olimpiskajā klasē sievietēm uzsāks Lieldienās, Francijas pilsētā Jērā, kur notiks 43. Francijas olimpiskā burāšanas nedēļa, kas vairāk pazīstama kā Jēras regate. Sacensībām pieteikušies vairāk kā 1000 dalībnieku no 60 valstīm 10 olimpiskajās un 3 paralimpiskajās jahtu klasēs. 43 SOF ir jau ceturtais ISAF Sailing World Cup posms pēc Sail Melbourne, US Sailing’s Rolex Miami OCR un aprīļa sākumā aizvadītās S.A.R. Princess Sofia MAPFRE regates Palmā, Maljorkā.

Anna Aile iepriekšējos Pasaules kausa posmos šogad nepiedalījās, fiziskās sagatavošanās posmu aizvadīja Rīgā, un nedēļu pirms sacensībām viena devās uz Jēru, kur trenējās kopā ar partnerēm no citām valstīm. Pēc vairākām treniņu dienām, neskatoties ne uz ko, Anna nenoturējās un par atpakaļceļam atlikto naudu nopirka jaunu buru, cerot tādejādi uzlabot savas iespējas konkurēt, iespējams, spēcīgākajā konkurencē šogad Eiropā.

Jēras regatē paredzētas 6 sacensību dienas, no 24. līdz 29. aprīlim. Sacensību formāts ir atbilstošs olimpiskajām spēlēm, un pēdējā dienā 10 labākie sportisti katrā jahtu klasē par uzvaru sacentīsies Medal Race.

2010. gadā Annas Ailes labākais sasniegums ISAF Saling World Cup bija 3. vieta U21 ieskaites grupā Vācijā, Ķīles regatē, un 4. vieta sievietēm Laser Europa Cup Šveicē.

Jaunākajā ISAF Pasaules reitingā olimpiskajā Laser Radial klasē sievietēm Anna Aile ieņem 88. vietu.

Šogad decembrī Pertā, Austrālijā ISAF Pasaules čempionātā notiks olimpiskā atlase. Pirms tās Annai Ailei paredzēti starti vairākos Laser Europa Cup posmos, kā arī Pasaules kausa posmā Vācijā, Ķīles regatē un Eiropas čempionātā Helsinkos.

Annai Ailei šobrīd ir 20 gadi, viņa studē Rīgas Ekonomiskajā augstskolā, sacensībās pārstāv Priedaines jahtklubu un turpina gatavoties 2012. gada olimpiskajām spēlēm. Atbalstu dalībai sacensībās Jūrmalas 2010. gada Sporta laureātei Annai Ailei sniedz arī Jūrmalas pašvaldība.

 

43 SOF ofociālā mājas lapa  http://sof.ffvoile.net

Twitter: twitter.com/annaaile

ISAF http://www.sailing.org/worldcup


Pievienoja: Juris Ailis 2011.04.23 09:58

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri