Starptautiskais daudzkorpusu jahtu salidojums Stokholmā

No 20. līdz 24. jūlijam Stokholmas arhipelāgā norisināsies daudzkorpusu jahtu salidojums un regate "International Multihull Meeting in Stockholm 2011", kurā dalību apstiprinājuši arī Latvijas katamarānu flotes kuģi. Šis pasākums ir galvenais un krāšņākais notikums Baltijas un Ziemeļjūras katamarānu flotei. Tas norisinās reizi divos gados un dalībieku skaits tajā nereti pārsniedz simts daudzkorpusu jahtas.

 

Šobrīd savu dalību reģistrējušas 53 komandas no Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas, Vācijas, Dānijas, Šveices un Holandes. Ar pasākuma programmu var iepazīties oficiālajā rīkotāju mājas lapā. Pasākuma programmā ir iekļautas Nāciju sporta spēles, katamarānu regate Stokholmas arhipelāgā, kā arī plašas ekskursiju iespējas Stokholmas pilsētā.

 

2005. gadā Rīga bija izcīnijusi tiesības uzņemt šo jauko regati, kas norisinājās Rīgas līcī un Andrejostas jahtklubā. IMM ir sena vēsture, kas iesākas tālajā 1977gadā Zviedrijā, Hono.

 

Uz Latvijas katamarāniem šobrīd ir 12 vakantas vietas. Visa maršruta garums (Rīga-Stokholma-Rīga) sastādīs 600-700jj, interesentiem ir iespēja pārbraucienu laikā profesionālu kapteiņu vadībā papildināt un apgūt burāšanas prasmi, kā arī jauki pavadīt laiku Stokholmā.

 

Edgars Salmanis
Katamarāna "Kani Keli" kapteinis
edgars.salmanis@gmail.com 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.03.26 21:27

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri