ORC Sailor Services – jauns pakalpojums burātājiem

Tāljūras burāšanas kongress ORC (Offshore Racing Congress) kopš 2011. gada 17. janvāra burātājiem piedāvā vairākus jaunus tiešsaistes maksas pakalpojumus.

 

ORC interneta vietnē, sadaļā Pakalpojumi burātājiem (Sailor Services) ikvienam par 10 EUR ir pieejama 2009. un 2010. gadā izsniegto ORC Club un ORC International mērgrāmatu datu bāze.

 

Par tādu pašu samaksu, izmantojot esošos vai atbilstoši īpašnieka vēlmēm hipotētiski mainītus jahtas mērus, ikviens var ne tikai sastādīt neoficiālu testa mērgrāmatu, lietojot ātruma prognozēšanas programmas VPP (Velocity Prediction Program) jaunāko redakciju 2011 ORC VPP, bet arī pārbaudīt to vai citu jahtas mēru izmaiņu ietekmi.

 

Šis jaunais pakalpojums būs noderīgs visiem, kas interesējas par savas jahtas handikapu saskaņā ar jauno 2011 VPP, kā arī palīdzēs saprast, kā izmaiņas takelējumā vai buru izmēros maina sacensību balli.

 

Minētās testa mērgrāmatas NEBŪS DERĪGAS, lai piedalītos sacensībās. Sacensībām derīgas ORC-2011 mērgrāmatas tāpat kā līdz šim izsniegs katras valsts nacionālie ORC biroji.

 

Jaunie pakalpojumi ieviesti saskaņā ar Tāljūras burāšanas kongresa mērķiem un ir viens no instrumentiem, lai padarītu ORC handikapa sistēmu vieglāk pieejamu un labāk uztveramu visiem burātājiem.

 

Šie pakalpojumi pieejami arī Latvijas ORC birojā.

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2011.01.19 17:12

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri