LZS atbalsta 4 jaunu Optimist klases švertlaivu iegādi

Izskatot Latvijas Optimist asociācijas projektu Optimist klases attīstībai Latvijā, Latvijas Zēģelētāju savienības valde 2. decembrī apstiprināja dotāciju 4000 Ls apmērā 4 jaunu Optimist klases švertlaivu iepirkumam. Iepirkuma konkursa nolikums ir publicēts pievienotajā failā.

 

Laivas paredzēts nodot lietošanā Priedaines JK, Usmas JK, JK Auda un Rīgas JK bērnu burāšanas sekcijām. Šajos jahtklubos mērķtiecīgi tiek organizēti treniņi un regates LZS treneru vadībā. Jaunās laivas dos iespēju iesaistīt burāšanā vairāk bērnu, kā arī paaugstinās labāko sportistu konkurētspēju starptautiskajās regatēs. 

 

Tomēr piešķirtā dotācija nodrošina tikai laivu korpusu iegādi. Aprīkojuma iegādi par tādu pašu summu ar līdzfinansējumu jāiegādājas pašiem iesaistītajiem jahtklubiem, tāpēc aicinām atbalstīt  savus jahtklubus, lai uzsākot jauno sezonu mūsu bērni būtu gatavi jauniem sasniegumiem.

 

Konkursa nolikums: "Optimist klases švērtlaivu piegāde Latvijas Optimist asociācijai" (šī ir nolikuma vecā versija)

 

Optimist asociācija 8. decembrī nolēma papildināt konkursu ar vēl vienas - 5. laivas iegādi un saskaņā ar nolikuma 7.4. punktu publicē labotu nolikumu, kas ir publicēts pievienotajā failā.

 

Optimist iepirkuma nolikums LABOTS

 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.12.6 10:41

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri