Latviešu burātāja iepazīst Austrālijas piekrasti

Latviešu burātāja Linda Rulle, kura ir bijusi gan Spaniel, gan RA jahtu komandas locekle, kopš šī gada marta dzīvo Brisbenā, Austrālijā. Un kā jau visi, kurus skāris burāšanas bacilis, neskatoties uz radikālu dzīvesvietas un vides maiņu, izmanto visas iespējas, lai atkal un atkal kāptu uz jahtas klāja. Lindas gaitām tālajā zemē ir iespējams sekot līdzi viņas emuārā "Kājām gaisā".

 

Oktobra beigās Linda kārtējo reizi kāpa uz jahtas klāja un veica piedzīvojumiem bagātu pārgājienu no Gledstonas līdz Brisbenai. Fragments no stāsta "Klusā okeāna ūdeņi trijās dienās":


"Tuvojoties šaurumu otram galam, kapteinis sazinājās ar glābšanas dienestu, sīkumos noskaidrojot ūdens dziļumu, laikapstākļus aiz Double Island Point. Dienesti tika sīki informēti par mūsu plānoto ceļu un lika mums sazināties ar tiem divas reizes - pusceļā un aiz raga. Kapteinis novāca un nostiprināja visu, kas vēl nebija piesiets un lika man uzvilkt glābšanas vesti. Tā vien šķita, ka mēs mierīgajā ūdenī gatavojamies kam mežonīgam. Ar mums sazinājās kruīzkuģa kapteinis, kas tikko bija apņēmis ragu un teica, ka neesot traki, un tika nolemts negaidīt augsto ūdeni. Es vairs nezināju ko īsti domāt, bet, ieslēguši motoru uz pilnu jaudu, mēs jau devāmies mazliet vairāk viļņainā ūdens virzienā." Lasīt visu rakstu.

 

Ar pirmo Lindas Rulles pieredzi, burājot Austrālijas ūdeņos, iespējams iepazīties stāstā "Okeāna plašumi"

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.11.3 13:24

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri