Hamburg Messe ielūdz uz hanseboot 2010

Hamburg Messe sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru Latvijā aicina Jūs no 30. oktobra – 7. novembrim doties uz Hamburgu, lai apmeklētu starptautisko laivu, jahtu un ūdenssporta izstādi hanseboot 2010, kas ir vadošā specializēta izstāde Ziemeļeiropā!

 

Izstādē ir pārstāvētas sekojošas produktu grupas: visu lielumu buru- un motorlaivas, aprīkojums un piederumi, buras un masti, klāja instrumenti un aprīkojums, motori un piederumi, drošības aprīkojums, laivu būves materiāli, krāsas un lakas, ūdens sporta apģērbs, pasūtījumu braucieni, organizācijas, sporta skolas, apdrošināšanas iestādes, specializētie apgādus, sērfošanas piederumi, niršanas aprīkojums.

 

Apmeklētāji tiek gaidīti gan Hamburgas izstāžu centrā, kur 700 uzņēmumi no 30 valstīm prezentēs 1 000 jaunus produktus, tostarp, lielākas un mazākas, sportiskas un izsmalcināti elegantas jahtas, laivas un kuterus, speciālo aprīkojumu un sporta piederumus, gan arī Hamburgas ostā, kur deviņu dienu garumā būs XL-klases jahtu parāde. Tāpat Jūs būsiet laipni gaidīti pilsētas sporta ostā, kur mājvietu būs radušas lietotas jahtas, mācību un demonstrācijas kuģi. Apmeklētāju ērtībai tiek piedāvāts izmantot speciālo bezmaksas autobusu, kas interesentus ik pa pusstundai nogādās no izstāžu centra uz vienu un/vai otru ostu. Ostu jeb In-Water hanseboot apmeklējums ir bez maksas.

 

Faktu, ka hanseboot tiek dēvēta par „ekspertu un jūras piedzīvojumu meklētāju” tikšanās vietu, apliecina apmeklētāju statistika. Pagājušajā gadā izstādi apmeklēja 95 000 laivu būves profesionāļi, burāšanas speciālisti, sērfotāji, kanoe braucēji, kaitborda un niršanas sporta piekritēji, kā arī ūdenssporta preču un piederumu mazum- un vairumtirgotāji no visas pasaules.

 

Par šī gada izstādes partnervalsti ir izvēlēta Somija, kas pasaulē pazīstama ne tikai kā NOKIA dzimtene, bet ir bagāta ar ezeriem un salām, tādejādi piedāvājot ūdenssporta cienītājiem brīnišķīgus apstākļus sportam un atpūtai. Tāpat Somija var lepoties ar lielu skaitu laivu un jahtu būvētavu, kas šajā rudenī kuplā skaitā būs pārstāvētas Hamburgā. Likumsakarīgi, ka šī gada online hanseboot-laimes spēles lielā balva ir vienas nedēļas kruīzs ar jahtu pa Somijas šērām, ko nodrošina somu kompānija Midnight Sun Sailing. Izmēģiniet laimi un piesakieties!

 

Plašāka informācija par jaunumiem, kas tiks prezentēti hanseboot ietvaros pieejami izstādes mājas lapā:


Kategorijā - buru laivas un jahtas

 

Kategorijā - motorlaivas un motorjahtas

 

 

Šobrīd, kad atlikušas vairāks nedēļas līdz izstādes atklāšanai aicinām Jūs sazināties ar mūsu sadarbības partneriem tūrisma kompānijām Globe un Expolink, kuru speciālos piedāvājumus hanseboot 2010 apmeklējumam. Tiem izstādes apmeklētājiem, kuri labprātāk savu braucienu uz Hamburgu plāno paši, piedāvājam izmantot iespēju iegādāties ieejas biļetes par iepriekšpārdošanas cenām, ietaupot laiku un naudu.

 

1 dienas biļete:         11.00. EUR
2 dienu biļete:        18.00 EUR

 

Lai iegādātos biļetes Jums ir jāatsūta e-pasts uz vineta@ahk-balt.org, norādot firmas rekvizītus, personu vārdus un uzvārdus, kuri dosies uz izstādi, vēlamo ieejas biļešu skaitu un veidu.

 

Visaptveroša informācija par izstādi: www.hanseboot.de

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.10.1 19:42

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri