Roņu Pirts regate - Starts pēc nedēļas.

Pēc nedēļas, 12. augusta vakarā Engurē tiks dots starts Roņu Pirts regatei. Šī jau būs trešā Roņu pirts regate ko rīko Jahtklubs Engure un arī trešo gadu par balvām ir parūpējies veikalu tīkls ”Divi Plus”. Šogad regates dalībnieki tiks iedalīti četrās ieskaites grupās. Divas ieskaites grupas būs ORC un Jahtkluba balles jahtām, kā arī viena grupa daudzkorpusu jahtām un viena grupa Carter-30 klases jahtām.

 

Dalībnieku reģistrācija notiks Engures ostā 12. augusta pēcpusdienā.Atklāšanas parāde notiks 20:00 un starts visām grupām būs tās pašas dienas vakarā 21:30. Šogad regatē ir paredzēti pieci posmi. Pirmais būs nakts posms Engure – Roņu sala. Tad sestdien sekos trīs īsās distances Roņu salas ostas tuvumā. Svētdien būs pēdējais posms Roņu sala – Engure, kura starts tiks dots svētrdienas rītā pie Roņu salas.

 

Arī šogad vienlaicīgi ar burātājiem no Latvijas ieradīsies burātāji no Pērnavas un Romasāres jahtklubiem. Tāpat tiek gaidītas arī jahtas no Tallinas. Sestdien, 14. augustā, pie Roņu salas notiks Offshore Sailing Estonia Cup IV posms, kurš sastāvēs no trīs īsajām distancēm. Dalību šai regatei varēs pieteikt arī interesenti no Latvijas jahtklubiem. Ar nolikumu sestdienas regatei varat iepazīties Igaunijas burāšanas mājaslapā.

 

Tiksimies uz starta!!!

 

Informāciju sagatavoja: Ģirts Fišers-Blumbergs


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.08.6 13:41

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kaspars Liepiņš

Apsveicam vārda dienā:

Uģis Skrupskis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri