Rīgas līča regatē uzvar Bering un Beauty

No 18. līdz 20. jūnijam pirmo reizi notika Rīgas līča regate jūras jahtām tajā dalībniekiem bija iespēja izvēlēties vai pirmajās divās dienās veikt īsās distances Rīgas tuvumā vai doties sacensību braucienā apkārt Roņu salai. Šajā, garajā sacensību braucienā, kurā tika izcīnīts arī leģendārā latviešu burātāja Jevgēņija Kanska kauss, devās lielākā daļa regates dalībnieku. Tiem Rīgas jūras līcis rādīja visu uz ko ir spējīgs - pa ceļam līdz Roņu salai, saulrieta pavadīti, visi dalībnieki devās ar spinakeriem, taču jau pie Roņu salas sākās daudz stiprāks vējš, kam sekoja bezvējš, lietus un dažādas vēja maiņas, sasniedzot pat lielu spēku.

Pa to laiku īsajās distancēs savā starpā cīnījās Beauty un Joyride. Cīņa abu jahtu starpā brīžiem bija ļoti sīva, taču Beauty pirmajās divās dienās izcīnīja uzvaras. Trešajā dienā Joyride startā neizturēja bezvēja un lēna vēja maiņas un nolēma neizmēģināt trešo iespēju apsteigt Beauty, kas līdz ar to kļuva par šīs grupas uzvarētāju.

Garajā distancē Rīga - Roņu sala - Rīga ātrākā izrādījās jahta Bering, kas izcīnīja Jevgēņija Kanska kausu un pārspēja gan Galaxy, gan Spaniel. Trešajā dienā visas šīs jahtas tikās īsajā distancē - tajā pēc pārrēķina uzvarēja jahta Encore, kas tā pat kā dažas citas jahtas garajā distancē neiekļāvās pārmērīgi strikti noteiktajā 24 stundu laika normā. Otro vietu īsajā distancē izcīnīja jahta Lelde, bet trešo - Bering, kas kopvērtējumā šai jahtai deva uzvaru. Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Galaxy, bet trešo - Encore.

Sacensību rezultāti

 

 

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.06.23 12:24

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri