Anna Aile pakāpusies uz 121. vietu ISAF reitingā

22. aprīlī publicētajā jaunākajā ISAF reitingā Anna Aile pakāpusies no 139. uz 121. vietu. Pavisam 480 sportistes Laser Radial klasē ir izcīnījušas punktus nozīmīgās starptautiskās regatēs. Šo rezultātu nodrošināja saņemtie punkti par Annas izcīnīto 4. vietu Laser Europa Cup Lugano aprīļa sākumā.

 

ISAF reitings olimpiskajām klasēm tiek publicēts 10 reizes gadā. Pēc visai sarežģītas formulas tiek aprēķināti punkti, ja sportists ir sasniedzis noteiktu rezultātu ISAF Grade 1, 2 un 3 regatēs, Pasaules kausa posmos, olimpiskajās spēlēs, Pasaules un Eiropas čempionātos. Tiek vērtēti 7 labākie rezultāti pēdējo 2 gadu laikā.

 

Anna savu labāko rezultātu – 95. vietu sasniedza 2009. gadā par iepriekšējā olimpiskā cikla atlases laikā sasniegtajiem rezultātiem.

 

Ļoti līdzīgu formulu tikai Eiropas jauniešiem no šā gada aprīļa ir sākusi lietot arī starptautiskā Laser klases asociācija. "Youth Ranking Ladder" tiks aprēķināta 10 ieskaites grupās Laser 4.7, Laser Radial un Laser Standard klasēs. Iekļūt šajā reitingā būs krietni vieglāk nekā ISAF reitingā. Ir samazināts nepieciešamais sasniegtā rezultāta slieksnis, kā arī iekļautas gandrīz 60 regates - Pasaules un Eiropas čempionāti, Europa Cup un nacionālās regates. 

 

Anna Aile šogad šajā reitingā startē Laser Radial U21 grupā. "Youth Ranking Ladder" arī Latvijas sportistiem ir laba iespēja saņemt starptautisku novērtējumu. 

 

Informāciju sagatavoja:

Juris Ailis

Priedaines jahtkluba treneris


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.04.26 12:08

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Rolands Kumpins , Andris Uiska

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri