Anna Aile uzsākusi sacensību sezonu

Priedaines jahtkluba burātāja Anna Aile uzsākusi trīs sacensību ciklu Eiropā olimpiskajā Laser Radial klasē sievietēm. No 8. -11. aprīlim Anna piedalīsies Eiropas kausa posmā Šveicē, Lugano.

 

No 15. -18. aprīlim – Laser Europa Cup Italy, Gardas ezerā, Torbolē. Kārtējais 2010. gada Pasaules kausa posms visām olimpiskajām klasēm notiks Francijā, no 21. – 30. aprīlim, plašāk pazīstama kā Jēras regate. Laser Radial klasē Jēras regatei jau reģistrējušās 96 pasaules spēcīgākās sportistes.

 

Annai Ailei šīs regates ir pārbaudes sacensības, gatavojoties pirmajam olimpiskās atlases posmam, kas notiks Pasaules čempionātā jūlijā, Skotijā. Sagatavošanās posmu Anna aizvadīja Austrālijā, Pertā, no kuras atgriezās tikai pāris dienas pirms sacensībām.

 

Kopš 2009. gada jūlija Anna Pertā piedalījās trīs ENP (Emerging Nations Progrmme) treniņnometnēs. ENP tika radīta, lai palīdzētu attīstības valstīm konkurēt olimpiskajā burāšanas atlasē un palielinātu valstu skaitu dalībai Perth 2011 World Championships – galvenajā atlasē uz olimpiskajām spēlēm Londona 2012.

 

Pēc treniņnometnes februārī, Anna un Indijas sportiste Rohini Rau palika Austrālijā vēl mēnesi, un turpināja treniņus kā Fremantle Sailing Club asociētā biedre Austrālijas treneru Belinda Stowel un Arthur Breth vadībā. Šajā laikā tika realizēta intensīvi treniņi uz ūdens, ikdienas pārbraucieni ar velosipēdu, nodarbības sporta zālē, speciālie treniņi uz trenažieriem krastā, kā arī pārbaudes sacensības.

 

Burāšanas iemaņu pilnveidošanai jahtkluba komandas sastāvā Anna piedalījās arī Match Race sacensībās un uzvarēja March Match Cup.

 

Annas Ailes ikdienas emocijām un pārdzīvojumiem var sekot līdzi: twitter.com/annaaile


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.04.9 19:45

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri