Aizvadīta Latvijas Zēģelētāju savienības pilnsapulce

Ķīpsalas izstāžu kompleksā 2010. gada 27. martā notika ikgadējā Latvijas Zēģelētāju savienības pilnsapulce, kurā LZS valde un dalīborganizācijas atskatījās uz paveikto 2009. gadā un lēma par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar Latvijas Zēģelētāju savienības ikdienas darbu un nākotnē veicamajiem pasākumiem burāšanas attīstībā.

 

Pilnsapulces laikā tika apstiprināts revīzijas komisijas ziņojums par 2009. gada pārskatu un apstiprināts 2010. gada budžets, kā arī tika lemts par nepieciešamajām Kvalifikācijas komisijas darbībām, lai sakārtotu jautājumus par atpūtas un sporta jahtu vadītāju apliecībām un veiktu nepieciešamās izmaiņas Kvalifikācijas komisijas nolikumā.

 

Viens no punktiem pilnsapulces darba kārtībā bija Pilsētas jahtkluba lūgums LZS Kvalifikācijas komisijas sastāvā iekļaut Rolandu Milleru, taču divpadsmit balsstiesīgās dalīborganizācijas, kas bija ieradušās uz pilnsapulci, balsošanā šo lūgumu noraidīja. Līdzīgs balsojums bija arī jautājumā par Latvijas Laser klases asociācijas lūgumu atbrīvot to no ikgadējās biedru naudas.

 

Pilnsapulcē LZS biedri un dalīborganizācijas tika arī informētas par dažādām citām aktivitātēm, kā piemēram gatavošanos mācību burinieku regates "The Tall Ships Races" uzņemšanu 2013 gadā Rīgā un Lielupes grīvas sēkļa spridzināšanas procesu.

LZS preses sekretārs Ģirts Avotiņš pilnsapulcē visām dalīborganizācijām un klātesošajiem LZS biedriem arī atgādināja par nepieciešamību laicīgi sūtīt informāciju un fotomateriālus par to organizētajām sacensībām, pasākumiem, kā arī Latvijas burātāju dalību starptautiskās sacensībās un burāšanas pasākumos.

Savukārt Arnis Mežulis ierosināja kopējiem spēkiem apkopot vēsturiskus materiālus un informāciju par burāšanas vēsturi Latvijā. Šī iemesla dēļ visi burātāji un entuziasti tiek aicināti aktīvi piedalīties vēsturisko materiālu un informācijas apkopošanā, sūtot tos vai informāciju par tiem pieejamo informāciju LZS preses sekretāram.

Vienlaikus Gatis Rozenfelds aicināja atgādināt visiem burātājiem, ka sākot no 2010. gada vecā parauga jahtu vadītāju apliecības vairs nav derīgas nedz izklaides braucieniem, nedz dalībai sacensībās. Visi burātāji, kuri vēl nav nomainījuši savas vadītāju apliecības tiek aicināti to izdarīt.


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.03.31 11:53

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri