Optimist klases burātāji devušies uz Itāliju

Optimist klases burātāji no Priedaines un Usmas jahtklubiem ir devušies uz Itāliju, Gardas ezeru, kur no 1. līdz 4. aprīlim piedalīsies "28. Lake Garda Meeting Optimist class" regatē, kas ir viena no visgrandiozākajām un visplašāk apmeklētajām Optimist klases regatēm. Iespējams, ka arī šogad kārtējo reizi tiks pārsniegts dalībnieku skaita rekords, kas pagājušajā gadā sasniedza atzīmi 816 burātāji.


Priedaines jahtkluba komandā, kuru vada treneri Juris Ailis un Ināra Aile, startēs Ričards Zvilna, Ēriks Zvilna, Krišjānis Strods un Dana Spuriņa. Savukārt Ilzes Ledaunieces trenētās Usmas jahtkluba komandas sastāvā uz Itāliju ir devušies Rolands Zaļkalns, Elīza Lapsa, Veronika Čače un Ralfs Matisons.


Priedaines jahtkluba treneris Juris Ailis atklāj, ka šī regate Priedaines jahtkluba jauniešiem būs kārtējā sagatavošanās un pārbaudes regate pirms Eiropas čempionāta, kas no 2. līdz 10. jūlijam norisināsies Polijā. Ar Eiropas čempionātam izvēlēto Pomorski līča akvatoriju Priedaines jahtkluba burātāji iepazinās jau pagājušā gada rudenī, piedaloties Polijas atklātajā čempionātā. Pirms Eiropas čempionāta latviešu jaunie burātāji vēl plāno krāt pieredzi regatēs Igaunijā, Lietuvas kausā un Polijas atlases sacensībās Pomorski līcī.


Jaunākajām ziņām no sacensību vietām var sekot līdzi Latvijas Optimist asociācijas Twitter un Jura Aiļa Twitter kanālos, kā arī "28. Lake Garda Meeting Optimist class" regates oficiālajā mājas lapā.


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.03.26 11:25

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri