Latvijas jauniešiem ledusburāšanas čempionāts ne pārāk veiksmīgs

Septiņiem jaunajiem Latvijas burātajiem, kuri no 10. līdz 14. martam piedalījās Pasaules un Eiropas čempionātos DN Junior un Ice-Optimist ledusburāšanas klasēs, šoreiz neizdevās sasniegt ievērojamus rezultātus.

 

Pasaules un Eiropas čempionāts DN Junior un Ice-Optimist no 10. līdz 14. martam norisinājās Polijā, Sņardvija ezerā. Diemžēl laika apstākļi jaunos burātājus nelutināja – divas dienas sacensību braucieniem starts netika dots, jo nebija vējš, un atlikušajās divās dienās vējš bija ļoti vājš. Bez tam uz Sņardvija ezera ledus vietām bija blīvi sniega sanesumi, kuros iebraucot, ledusjahtas burtiski apstājās kā iemietas. Četru sacensību dienu laikā čempionāta organizatoriem izdevās dot startu tikai pieciem DN Junior un četriem Ice-Optimist klases sacensību braucieniem.

 

Dubultu uzvaru DN Junior klasē izcīnīja igauņi – Rando Randmā un Karls Hannes Tagu. Bronzas godalgu ieguva polis Jakubs Marcianaks. Labāko rezultātu no latviešu burātājiem uzrādīja Kaspars Žilins, kurš piecu braucienu kopvērtējumā ierindojās 26. vietā. Kopvērtējumā 29. vietu izcīnīja Rūdolfs Krūklis. Madara Dančauska ieņēma 32. vietu, Rūdolfs Bodnieks – 34. vietu, Rūta Eistreiķe – 37. vietu un Artis Kalniņš – 38. vietu.

 

Ice-Optimist klasē visu goda pjedestālu aizņēma poļu jaunās burātājas – Antoņina Marcianaka, Kamila Cesarska un Zuzanna Ribicka. Vienīgajam Latvijas pārstāvim šajā klasē Emīlam Elnionim, kurš šajā klasē drīkst startēt pēdējo sezonu, vecums, svars un pieredze nenāca pa labu – vājā vēja dēļ viņš savu ledus jahtu vairāk stūma kā ar to burāja, četru braucienu kopvērtējumā iegūstot tikai 30. vietu.

 

Jācer, ka nākamziem laika apstākļi Latvijā būs labvēlīgāki pret ledus burātājiem un ka tiem radīsies iespēja pirms tik nozīmīgām sacensībām arī patrenēties.

 

Plašākus rezultātus iespējams atrast šeit

 

Foto: www.icejunior.eu


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2010.03.16 14:14

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri