Priedaines jahtkluba burātāja Anna Aile piedalās otrajā ENP treniņnometnē.

2011. gada Pasaules čempionāta organizētāji Pertā, Austrālijā, no 21. novembra līdz 11. decembrim rīko jau otro treniņnometni Emerging Nations Programme ietvaros. Līdz 2011. gada decembrim ir paredzētas septiņas treniņnometnes, lai dotu iespēju jauno valstu burātājiem labāk sagatavoties Pasaules čempionātam Perth 2011 - galvenajai atlasei uz olimpiskajām spēlēm Londona 2012.

 

Abas reizes treniņnometnē ir uzaicināta arī Anna Aile, olimpiskajā Laser Radial klasē sievietēm. Šajās trīs nedēļu treniņnometnēs 11 sportistiem tiek nodrošinātas intensīvas treniņnodarbības uz ūdens, plaša teorētisko zināšanu un speciālās fiziskās sagatavotības programma, kā arī pārbaudes sacensības. Treniņnometni vada Austrālijas izlases treneris Arthur Brett un Sidnejas olimpiādes čempione Belinda Stowell.

 

Attēlā: Anna Aile, ar draudzenēm no Indijas un Paragvajas tikšanās reizē Pertā ar Pekinas olimpisko čempioni Laser Radial klasē un 2009 Female ISAF Rolex World Sailor of the Year ieguvēju Anna Tunnicliffe (ASV).

 

Vairāk informācijas par ENP var atrast ISAF un www.perth2011.com mājas lapās.


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2009.12.9 12:52

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri